reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

@Poziomka303 większość Dziewczyn tutaj miała lekki plamienia :) Jeśli możesz to najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem :) Będziesz spokojniejsza :)

A mnie znów coś zaczęło piec w pochwie. Ostatnio przeszło jak ręką odjął. Mam nadzieję, że to po prostu jakaś suchość od hormonów, nie żaden stan zapalny 🥺
 
reklama
@TuAga super ❤️ gratuluje udanej wizyty. Oby każda kolejna była taka radosna 😘

@olguu ja jak się najem to mam wzdęty brzuch, ale w spodnie mieszczę się spokojnie.

@ewaa000000 pięknie ❤️ Cieszę się że wszystko dobrze 😘

@Hope99 ❤️❤️❤️ Dzisiaj same dobre wiadomości 😍 Gratuluje udanej wizyty.

Ja trochę też mam z tyłu głowy komentarz że to 3 dziecko(wspólne 2). No ale dorosli jesteśmy.
A za mną gdzieś tam chodzi, że to 4 dziecko 🙈 przy trzecim tak nie miałam.
Hej dziewczyny! Jestem po wizycie u lekarza prowadzącego. Podjęłam dobrą decyzje, że wybrałam akurat jego. Młody lekarz, ale taki z powołania, widać ze ma pojęcie i nie robi nic na odwal się. Z Bobo wszystko okej. Pojawił się jakiś krwiak, ale kazał się nie martwić. Ale wiadomo jak jest. Ja już schizuje🙈 kazał mi brać Urosept, bo coś mu się w moczu nie podoba, ale ja z tym w pierwszej ciąży miałam jazdy, wiec tu jestem w miarę spokojna. Odnośnie tego moczu, pytał czy miałam jakaś infekcje typu katar itd. Bo to może tez namieszać. I powiedział, że mam sobie „lojalność” względem pracy lekko darować bo jak będę mieć jakieś infekcje to daje mi zwolnienie bez gadania.
Super że wizyta udana, chociaż wiadomo jak się reaguje na słowo krwiak 🙈 a co najważniejsze że trafiłaś na fajnego lekarza. Ha w piątek mam wizytę też u lekarza u którego nigdy nie byłam ale jest polecamy więc mam nadzieję że też mi podpasuje 😊

Ale dzisiaj dużo dobrych wiadomości, super czyta się takie posty. U mnie cisza, spokój i czekanie na piątkową wizytę 😊
 
Witajcie mam na imie Dorota ostatnia miesiaczka 17 sierpnia pierwszy poztywny test 18 wrzesnia, 20 wrzesnia bylam u gina tylko po tabletki na podtrzymanie bo ogolnie u mnie ciążę sa wysokiego ryzyka,na usg wiadomo nic nie było widać pierwsza bete zrobilam 23 wrzesnia wynik 1244,65, nastepna 25 września 2230,42 przyrost o 77 % ,dziś beta 3239,16 przyrost tylko 41% i to mnie zdołowało, spodziewalam się bety wiekszy przyrost a tak to się zdolowalam i martwie się.
 
Witajcie mam na imie Dorota ostatnia miesiaczka 17 sierpnia pierwszy poztywny test 18 wrzesnia, 20 wrzesnia bylam u gina tylko po tabletki na podtrzymanie bo ogolnie u mnie ciążę sa wysokiego ryzyka,na usg wiadomo nic nie było widać pierwsza bete zrobilam 23 wrzesnia wynik 1244,65, nastepna 25 września 2230,42 przyrost o 77 % ,dziś beta 3239,16 przyrost tylko 41% i to mnie zdołowało, spodziewalam się bety wiekszy przyrost a tak to się zdolowalam i martwie się.
Hej Dorota.. spokojnie myśl pozytywnie wszystko będzie dobrze .. ja betę sprawdziłam tylko dwa razy na początku dzień po spodziewanej miesiączce miałam 350 dwa dni później 790 i jak na razie jest wszystko w porządku z tego co czytałam później jest mniejszy przyrost ...🥰
 
Hej Dorota.. spokojnie myśl pozytywnie wszystko będzie dobrze .. ja betę sprawdziłam tylko dwa razy na początku dzień po spodziewanej miesiączce miałam 350 dwa dni później 790 i jak na razie jest wszystko w porządku z tego co czytałam później jest mniejszy przyrost ...🥰
Dziękuję wiem ze pozniej jest mniejszy przyrost ale to raczej przy becie wiele większej niż moja, gina mam dopiero za tydzień w poniedziałek o 18 i nie wiem czy za 3 dni powtórzyć bede czy już nie robic?
 
Dziękuję wiem ze pozniej jest mniejszy przyrost ale to raczej przy becie wiele większej niż moja, gina mam dopiero za tydzień w poniedziałek o 18 i nie wiem czy za 3 dni powtórzyć bede czy już nie robic?
Wg mnie nie rób. Betę sie robi głównie żeby zobaczyć czy przyrost jest dobry właśnie na początku i dopiero powyżej 1000 lekarz zobaczy choćby pęcherzyk. Wiec i tak nic ci to nie da a być może wywoła stres jak teraz
 
Też chciałabym iść na L4 w listopadzie, ale słowo zwolnienie po numerze dziewczyny, o której wszyscy w firmie teraz mówią mnie przeraża. Tzn. mam zamiar poinformować o ciazy i wyjaśnić, ze moze sie zdarzyć, ze po jakiejś wizycie u lekarza juz do pracy nie przyjdę. Dziś mialam ochotę powiedzieć dyrektorce vo bylysmy sam na sam, ale jak mi opowiedziała o telefonie od kierownika w sprawie tej dziewczyny to mi ochota przeszla
A co trzeba zeobic żeby cała firma poruszyło?
Ja poszłam na pierwsza wizytę w 6 tygodniu gdy zaczęłam plamić i lekarz od razu powiedział ze idę na zwolnienie. Następnego dnia pojechałem poinformować przełożonych ze mam l4, bo ciąża i takie zalecenia lekarza. I tak bym poszła na zwolnienie, bo poprzednia ciąża zatrzymała się ok 7 tygodnia, no nie dałabym rady pracować i myśleć czy teraz jest ok.
 
reklama
Do góry