reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Szukam w forach, ale może któraś z Was tez miała ten problem. Mianowicie bakterie w moczu.. brałam już jedna saszetkę monuralu - posiew wyszedł bez bakterii - natomiast w ogólnym bakterie liczne oraz podwyższone lekukocuty ( oczywiście żadnych objawów typowych na problemy z pęcherzem), tydzień temu ponad przyjęłam dwie dawki monuralu i jutro znowu posiew- ale obawiam się, czy to nic nie zaszkodzi dziecku?? Skończyłam tez brać luteinę - i oczywiście mocz pobierałam zgodnie ze wszystkimi zaleceniami ...
Hej, mi też wyszly bakterie w moczu i podwyzszone leukocyty. Lekarz mi dal monural. Plus drugi po tygodniu. To bylo jakos w 14 tc. Potem jeszcze kilka dbi mnie piekło, w sensie po drugiej dawce i przeszło. Dziecku nic nie jest, też się martwilam ;)
 
reklama
Hej,
Jestem obecnie w 19+6 tyg ciąży. Czy zdarza Wam się napinanie brzucha ? Przedwczoraj wieczorem brzuch miałam jak skała i bolały mnie plecy na dole. Spanikowana poszłam wczoraj do lekarza i powiedział, że wszystko ok. Przestraszyło mnie to na max. To moja 3 ciąża, ale dwie poprzednie poronione w 6 i 12 tyg więc teraz jestem mocno przewrażliwiona.
 
Hej,
Jestem obecnie w 19+6 tyg ciąży. Czy zdarza Wam się napinanie brzucha ? Przedwczoraj wieczorem brzuch miałam jak skała i bolały mnie plecy na dole. Spanikowana poszłam wczoraj do lekarza i powiedział, że wszystko ok. Przestraszyło mnie to na max. To moja 3 ciąża, ale dwie poprzednie poronione w 6 i 12 tyg więc teraz jestem mocno przewrażliwiona.
Hej, napina się. Mój lekarz mówi, ze to normalne, ze ważne, żeby napisał się i puszczał skurcz, a nie utrzymywał się np 30min, u mnie to trwa około minuty i puszcza.
 
Cześć, czy któraś z was ma starszaka w przedszkolu? Czy dzieciaki chodzą do przedszkola czy są z wami w domu?
 
Hej, mi też wyszly bakterie w moczu i podwyzszone leukocyty. Lekarz mi dal monural. Plus drugi po tygodniu. To bylo jakos w 14 tc. Potem jeszcze kilka dbi mnie piekło, w sensie po drugiej dawce i przeszło. Dziecku nic nie jest, też się martwilam ;)
No u mnie tez na razie ok, posiew wyszedł jałowy. Ale po zażyciu monuralu nie miałam żadnych objawów niepokojących.
 
Cześć, czy któraś z was ma starszaka w przedszkolu? Czy dzieciaki chodzą do przedszkola czy są z wami w domu?
Mój synek ma dopiero roczek, więc w wieku żłobkowym, a nie przedszkolnym, ale nie puściałam go do żłobka. Pewnie od września dopiero go dam jak córeczka trochę podrośnie, ale tak naprawdę to wyjdzie w praniu. Dopiero po porodzie sprawdzę jak sobię radzę i jak bardzo synek się nudzi i potrzebuje kontaktu z dziećmi.
 
reklama
Cześć, czy któraś z was ma starszaka w przedszkolu? Czy dzieciaki chodzą do przedszkola czy są z wami w domu?
Ja mam synka 1,5 roku i chodzi od września do żłobka.
Zaprowadzamy go na 9:00, a odbieramy okolo 14:00.
Szczerze mówiąc nie wiem jakbym przeżyła pierwszy trymestr gdyby nie to że on był chociaz te kilka godzin w żłobku.
Decyzja o żłobku byla tez podyktowana tym ze w sierpniu wróciłam do pracy, druga ciaza w ogole nie byla planowana, dowiedziałam się o niej pod koniec września noi juz mieliśmy podpisana umowe ze żłobkiem, najtrudniejsze dwa tygodnie adaptacji były juz za nami i szkoda mi było z tego rezygnować.
 
Do góry