reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Rozwód juz dawno wisiał w powietrzu.To była tylko kwestia wyznaczenia terminu ktory mi wypada 20 stycznia.Obecnie z byłym mężem się dogaduje,bo mam z nim 3 dzieci.A to malenstwo bede miała z nowym partnerem z którym jestem szczęśliwa.Wiem że bedzie mnie czekac wielka batali z tym rozwodem i ogromny stres.Ale bede mniec ten rozdział za sobą.
 
reklama
Rozwód juz dawno wisiał w powietrzu.To była tylko kwestia wyznaczenia terminu ktory mi wypada 20 stycznia.Obecnie z byłym mężem się dogaduje,bo mam z nim 3 dzieci.A to malenstwo bede miała z nowym partnerem z którym jestem szczęśliwa.Wiem że bedzie mnie czekac wielka batali z tym rozwodem i ogromny stres.Ale bede mniec ten rozdział za sobą.
No to musicie koniecznie ten rozwod zamknac przed porodem i nie wiem co pozniej bo iles miesięcy po porodzie jest domniemanie ojcostwa przez meza wiec z automatu przyspiesza ci jako ojca dziecka bylego męża. Sprawdz to dokladnie zebys pozniej nie musiala udowadniac ojcostwa.
Dobrze ze masz partnera, przestraszyłam sie ze cie maz w ciazy zostawil :(
 
Bede próbowała na tej rozprawie o rozwód od razu zalatwic zaprzeczenie ojcostwa przez byłego meza.Ale czy mi się uda to się okaże
 
Cześć dziewczyny, tez jestem za wątkiem zamkniętym, możecie mnie dopisać i podać link do tego nowego forum :) dziś 16t3d, ogólnie kilka razy w ciągu dnia pobolewa mnie dół brzucha jak na okres, więc trochę się stresuję,bo w pierwszej ciąży tak nie miałam. No i płakać mi się chce jak wchodzę na wagę - 4,5 kg na plusie ;( w pierwszej ciąży zaczęłam tyć dopiero od 20 tyg. i przytyłam 18kg, więc w tej ciąży to będzie masakra:/ poza tym brzuch mam już taki wielki :o Wy też tak macie?
 
To dziwne ale moj brzuch tez jest wiekszy wieczorem niz rano
Też tak mam, to ponoć normalne, bo w ciągu dnia też jemy itp😁
Ja póki co wyrownalam do wagi sprzed ciazy, bo na początku schudłam przez wymiotowanie. A bóle okresowe do tej pory miewam, mój gin mówi, że macica się rozciąga i tak może byc. Moje koleżanki do końca ciazy czasami tak miały:)
 
reklama
Do góry