reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Też tak mam. Raz większy, raz mniejszy 😂 ja sobie tłumaczę, że to wzdęcia ale pępek, który miałam wklęsły coraz bardziej wychodzi na wierzch :)

Co do przecen to ja chyba skuszę się na jakies zestawy kosmetyków, żeby mieć prezenty na święta z głowy. Co roku żałuję, że tego nie robię.

Dla malucha to mam ochotę kupować rzeczy dopiero pod sam koniec, cały czas wydaje mi się że jest za wcześnie - bo w razie gdyby - muszę pozbyć się tego myślenia z głowy 😡😡
 
mam analogicznie...ostatnio stwierdzilam ze sie zmniejsza
Też tak mam. Raz większy, raz mniejszy 😂 ja sobie tłumaczę, że to wzdęcia ale pępek, który miałam wklęsły coraz bardziej wychodzi na wierzch :)

Co do przecen to ja chyba skuszę się na jakies zestawy kosmetyków, żeby mieć prezenty na święta z głowy. Co roku żałuję, że tego nie robię.

Dla malucha to mam ochotę kupować rzeczy dopiero pod sam koniec, cały czas wydaje mi się że jest za wcześnie - bo w razie gdyby - muszę pozbyć się tego myślenia z głowy 😡😡
Ja pępęk mam nadal wklęsły, ale jakies takie wybrzuszenie się zrobiło z jednej jego strony😄
Mam takie samo myślenie i tak ciągle przekładam plany zakupowe. A już bym chciała sobie pooglądać choć ❤
Ja w tym roku chyba przez to, że siedzę w domu to już większość prezentów mam. Może jakieś ostatnie wylapie w weekend😁 Największy problem zawsze z tatą, już chyba ma wszystkie narzędzia świata, wkrętarki, spawarki i kończą mi się pomysły 😂
 
Ja pępęk mam nadal wklęsły, ale jakies takie wybrzuszenie się zrobiło z jednej jego strony😄
Mam takie samo myślenie i tak ciągle przekładam plany zakupowe. A już bym chciała sobie pooglądać choć ❤
Ja w tym roku chyba przez to, że siedzę w domu to już większość prezentów mam. Może jakieś ostatnie wylapie w weekend😁 Największy problem zawsze z tatą, już chyba ma wszystkie narzędzia świata, wkrętarki, spawarki i kończą mi się pomysły 😂
Jejku zazdroszczę ;/ Ja nie mam jeszcze żadnego (ŻADNEGO!!!) prezentu na święta, a zarówno u mnie jak i u męża w rodzinie jest zasada, że każdy kupuje każdemu a najbliższe rodziny mamy niemały, więc mam kupic prezenty dla 35osób ;( ... a pomysłów praktycznie brak.
 
Jejku zazdroszczę ;/ Ja nie mam jeszcze żadnego (ŻADNEGO!!!) prezentu na święta, a zarówno u mnie jak i u męża w rodzinie jest zasada, że każdy kupuje każdemu a najbliższe rodziny mamy niemały, więc mam kupic prezenty dla 35osób ;( ... a pomysłów praktycznie brak.
O matko 😲 U mnie jest 5 osób do obdarowania , u męża prezentów się nie daje- ewentualnie upominek.. ale 35 osób 😯
 
Ja jeszcze się wstrzymuje, tak bym chciała zacząć koło 20t.c, póki co jestem w 14 dopiero😅
Tak patrzę ne ten swój brzuch .. i 2 dni temu wydawał mi się większy 🙄 Wtedy mnie też kłuł jajnik wieczorem, mam nadzieję, że wszystko okej.
Ja dano wstaje i wydaje mi się jakbym w ciąży nie była a w trakcie dnia nawet jak dużo nie zjem to mi rośnie i wieczorem mam spory ciążowy brzuszek. A rano znowu nic 😅
 
Jejku zazdroszczę ;/ Ja nie mam jeszcze żadnego (ŻADNEGO!!!) prezentu na święta, a zarówno u mnie jak i u męża w rodzinie jest zasada, że każdy kupuje każdemu a najbliższe rodziny mamy niemały, więc mam kupic prezenty dla 35osób ;( ... a pomysłów praktycznie brak.
ja mam 1, bo mi nierozdany z zeszłego roku został :D i pomysł na 1...
i rozumiem, bo o ile u mnie osób nie ma za dużo, ale za to mój mąż dwóch braci i 3 siostry z których każda dzieciata, a i niekiedy są już dzieci dzieci... I tak próbuję eliminować w tym roku na zasadzie - a może przez pandemię nie podjedziemy (?) czy też - a może jakiś zestawik na rodzinkę - w zeszłym roku dałam zestawy rożnych pysznych miodów, wcześniej też takie a'la kosze z różnymi herbatkami, cukrami itp. A dla młodszych jakieś gadżety np. z toys 4 boys - fajne długopisy dla mechniakowatych z miarkami , dla studentów fajne pendrivy np. dla dziewczyny w formie szminki itp itd. :)
 
Witam byłam dziś na usg i powedziala mi lekarka ze to chłopak ja jednak nie jestem przekonana ..jak myślicie
 

Załączniki

  • 2084A456-F5D7-4C52-B231-2DE04E4D6782.jpeg
    2084A456-F5D7-4C52-B231-2DE04E4D6782.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Witam mamy. Termin mam na 30 maja. Bliznieta 13 tydzien. Jedno 11cm a drugie 9cm wedlug usg.
Brzuszek dosc spory. Brak apetytu na mieso i malo co z napojow moge pic. Zawsze kochalam wode a teraz nie przelkne. Wymiotowalam maskaryczznie od 5 tyg, dopiero od tygodnia mam lepsze dni ale nadal te gorsze. Ciezko sypiam i raczej nie jestem zmeczona( poza 20ta) Plci nie bedziemy sie dowiadywac . Checmy miec niespodzianke.
Moj syn ma 9lat i czekamy na swieta z powiadamianiem. O ile uda sie ukryc. Czy sa tutaj mamy blizniat? jestem ciekawa waszych wrazen.
 
Do góry