reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A zamierzacie kupić coś dla dzieciątka na black friday? Przeglądam sobie stronę hm i bije się z myślami czy wziąć jakiś wielopak bodziakow czy dać sobie spokój 😅
Haha :) ja właśnie coś zamówiłam :) mąż chciał szalik z sinsay to przy okazji kupiłam jedno body, bo są po 7zł :D Może jak zobaczę różowy ciuszek to mi się jednak zamarzy ta moja dziewczynka 😍 Jak coś to dziś mają darmową dostawę!
 
reklama
Ogólnie zamówiłam już kilka rzeczy z HM i jak narazie jestem zadowolona. Jednak co do wygląu najbardziej mnie przekonują, mają dosyć klasyczne :D zobaczymy jak je się bedzie nosić. Kupiłam już np. spodnie dresowe, co prawda na brzucu ejszcze są za duże, ale jak na to założę obcisłą bluzkę to wszystko się trzyma :D
ja w poprzedniej ciąży miałam dżinsy z hm - na jakieś wyprzedaży za 4 dychy kupiłam - potem na allegro sprzedałam drożej :D moje pierwsze rurki w życiu... ale wygodne były. ostatnio jak patrzyłam na ich stronce to jednak drogie były - może teraz na black friday coś looknę?
 
ja w poprzedniej ciąży miałam dżinsy z hm - na jakieś wyprzedaży za 4 dychy kupiłam - potem na allegro sprzedałam drożej :D moje pierwsze rurki w życiu... ale wygodne były. ostatnio jak patrzyłam na ich stronce to jednak drogie były - może teraz na black friday coś looknę?
W h&mie jest wlasnie -20% wiec jeansy rurki wychodzą koło 100-105 zł.
 
Też czasem sobie myślę, że czegoś nie zamówię, bo trzeba zapłacić za wysyłkę, ale tak naprawdę wysyłka kosztuję 10zł a jeżdżenie samochodem po sklepach też kosztuje np. paliwo, zużycie samochodu i przede wszystkim czas :D Ale rób jak uważasz ja też lubię po prostu czasem iść do sklepu i coś zobaczyć przed zakupem.
ja to zawsze z czymś łączę - nie lubię jeździć po jedną rzecz ;)
tak jak wczoraj - wiedziałam, że duży lidl jest minutę samochodem od kolegi męża, więc chciałam podjechać w tym czasie jak oni będą sobie gadać, żeby ani drogi ani czasu nie marnować. nie przewidziałam tylko, że będę walczyć z mdłościami po tej przejażdżce 🥴 mój mąż ma zupełnie inny typ samochodu i jak moim długo nie jeździł to tak szarpał, że niemal na ekspresówce mu się kazałam zatrzymywać... a jeszcze u nas, żeby do ekspresówki dojechać to na przestrzeni 2-3 km drogi mamy 6-7 progów zwalniających - nie wiem co za inteligent to wymyślił 🤯
 
A zamierzacie kupić coś dla dzieciątka na black friday? Przeglądam sobie stronę hm i bije się z myślami czy wziąć jakiś wielopak bodziakow czy dać sobie spokój 😅

ja jeszcze nie kupuję. czekam przynajmniej do wtorku do usg :D
a potem w lidlu chyba zamierzam kupić - od nastepnej sb mają być body po 6 zł / szt
 
A zamierzacie kupić coś dla dzieciątka na black friday? Przeglądam sobie stronę hm i bije się z myślami czy wziąć jakiś wielopak bodziakow czy dać sobie spokój 😅
Ja jeszcze się wstrzymuje, tak bym chciała zacząć koło 20t.c, póki co jestem w 14 dopiero😅
Tak patrzę ne ten swój brzuch .. i 2 dni temu wydawał mi się większy 🙄 Wtedy mnie też kłuł jajnik wieczorem, mam nadzieję, że wszystko okej.
 
Dziewczyny, a któraś z was oceniała na zdj usg na podstawie wyrostka płciowego jaka to płeć? Lekarz ostatnio nam powiedział, ze on wyraźnie widzi płeć, a my uznaliśmy, żeby poczekać do następnej wizyty, żeby zrobić jeszcze sobie miesiąc niespodzianki :D W środę do lekarza, a ja już chce widzieć :D I tak się przyglądam zdj usg i inf, które znalazłam u mamyginekolog o rozróżnianiu płci.
 

Załączniki

  • 2553DFF5-43EE-4ECB-8049-56F0D9FAC956.png
    2553DFF5-43EE-4ECB-8049-56F0D9FAC956.png
    155 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry