reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Co to za aplikacja? Kiedyś widziałam u kogoś suwaczki, które pokazywały co się dzieje w danym tygodniu ciąży, ale teraz to już się chyba nie używa :-D

Odkryłam nowy przepis na "biały napar" na przeziębienie i testuję. Muszę dziś po zakupy wyjść, ale mi się nie chceeee...
Aplikacja preglife.
 
reklama
Dobra laski jestem po prenatalnych!
Zdrowy chłopak na się ukazał [emoji16][emoji16]
Pappa będzie za 2 tyg wyniki jakoś.
Mam nadzieje ze chłopak zostanie bo córa w domu już jest [emoji16]

Do lekarza się dodzwonilam chory jest strasznie od 2 tygodni ale podobno nie covid.
U ff. Czekam cierpliwie na niego [emoji847]
Termin na 20. 05 [emoji16]
 
Dobra laski jestem po prenatalnych!
Zdrowy chłopak na się ukazał [emoji16][emoji16]
Pappa będzie za 2 tyg wyniki jakoś.
Mam nadzieje ze chłopak zostanie bo córa w domu już jest [emoji16]

Do lekarza się dodzwonilam chory jest strasznie od 2 tygodni ale podobno nie covid.
U ff. Czekam cierpliwie na niego [emoji847]
Termin na 20. 05 [emoji16]
Super gratulacje :) ja dla odmiany bym trochę chciała, żeby się mojemu bejbiskowi jeszcze płeć zmieniła, na prenatalnych gin powiedział, że chyba dziewczynka (ale nie da sobie za to ręki uciąć, szczególnie, że przy pierwszym dziecku też mi się na tym etapie pomylił :D ), bo ja mam nadzieję na drugiego chłopca. Jakoś nie wiem czy potrafiłabym wychować małą damę ;)
 
Wow, to już tak wcześnie można płeć ustalić? Mi gin mówił, że jeszcze trzeba poczekać... A na prenatalnych to się w ogóle dziecko tak kręciło, że mi po całym brzuchu ginka jeździła, żeby "złapać".
Ja zawsze marzyłam o dziewczynce...
 
Wow, to już tak wcześnie można płeć ustalić? Mi gin mówił, że jeszcze trzeba poczekać... A na prenatalnych to się w ogóle dziecko tak kręciło, że mi po całym brzuchu ginka jeździła, żeby "złapać".
Ja zawsze marzyłam o dziewczynce...
Mojej koleżance kiedy gin powiedział, że ustalanie płci dziecka w czasie badań prenatalnych to czasami jak wróżenie z fusów i nie ma co nakręcać, jeszcze trzeba trochę poczekac :) z tego co liczyłam przed świętami powinnyśmy już co nieco wiedzieć :)
 
Mojej koleżance kiedy gin powiedział, że ustalanie płci dziecka w czasie badań prenatalnych to czasami jak wróżenie z fusów i nie ma co nakręcać, jeszcze trzeba trochę poczekac :) z tego co liczyłam przed świętami powinnyśmy już co nieco wiedzieć :)
U mnie na prenatalnych się nawet nie pytałam o płeć, bo ginekolog miała problem ze zbadaniem, bo dziecko nie współpracowało ;P Ciągle się źle przekręcało :p
A moja ginekolog powiedziała mi, że podtwierdzi przy następnej wizycie 16. tygodniu. A przynajmniej będzie bardziej wiadomo co to jest :D
 
Mojej koleżance kiedy gin powiedział, że ustalanie płci dziecka w czasie badań prenatalnych to czasami jak wróżenie z fusów i nie ma co nakręcać, jeszcze trzeba trochę poczekac :) z tego co liczyłam przed świętami powinnyśmy już co nieco wiedzieć :)

Mi na prenatalnych powiedział, że chłopiec na 70% ale to się może jeszcze zmienić🙂 Ja od dłuższego czasu mam przeczucie, że będzie chłopiec🙃
 
Ostatnia edycja:
Mi na prenatalnych też powiedział, że za wcześnie by cokolwiek powiedział. W środę mam wizytę to może moja gin będzie coś widziała. Po cichu liczę na dziewczynkę;)
 
reklama
Mi na prenatalnych lekarz mówił ze jakby miał obstawiać to będzie dziewczynka, ale dodał żeby się nie nastawiać bo to domysły 😂
 
Do góry