reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A jak u Was dziewczyny z wagą? Idzie już do przodu czy nie? U mnie juz prawie 3kg na plusie, ale przyznaję, że się nie ograniczam pod względem jedzenia w ogóle, a ruchu nie za dużo. Mam dopiero 14t+4d.
Nie pytaj, dopiero 13 tydzień i jakieś 4kg na plusie. Niestety home office, brak siłowni i ruchu przez bóle brzucha zrobiły co zrobiły.. Już się w spodnie nie mieszczę tak w pasie spuchłam :(
 
reklama
Nie pytaj, dopiero 13 tydzień i jakieś 4kg na plusie. Niestety home office, brak siłowni i ruchu przez bóle brzucha zrobiły co zrobiły.. Już się w spodnie nie mieszczę tak w pasie spuchłam :(
W spodnie to ja się praktycznie od początku nie mieściłam :) po domu biegam tylko w leginsach a na rzadkie wyjścia do 11-12 tygodnia zakładałam jeszcze jeansy ale teraz już nie. Ale w pierwszej ciąży miałam tak samo odkąd tylko dowiedziałam się o ciąży to mnie wszystkie spodnie uciskały. Pewnie po prostu bez ciąży się na takie rzeczy nie zwraca uwagi, a jak wiesz że jesteś to się podświadomie nie chce dzieciaczka uciskać :D
 
A jak u Was dziewczyny z wagą? Idzie już do przodu czy nie? U mnie juz prawie 3kg na plusie, ale przyznaję, że się nie ograniczam pod względem jedzenia w ogóle, a ruchu nie za dużo. Mam dopiero 14t+4d.

U mnie od początku ciąży -9, ale ja mam dużą wagę startową, no i całe 3 miesiące miałam mdłości.
 
Jak się czujecie w 13 tygodniu? 😉 ja o niebo lepiej, miałam dziennie mdłości , złe samopoczucie ,osłabienie a teraz od kilku dni w końcu czuje, ze żyje 😀
 
Jak się czujecie w 13 tygodniu? 😉 ja o niebo lepiej, miałam dziennie mdłości , złe samopoczucie ,osłabienie a teraz od kilku dni w końcu czuje, ze żyje 😀

Mój żołądek coraz bardziej robi się wrażliwy. Muszę uważać co i ile jem. Wcześniej mogłam jeść i było dobrze, a teraz zaczęłam ll trymestr rzygankiem☹️ Ogólnego czuję się taka "do dupy".
 
Witaj :)
Również mam termin na 24 maj :) prenatalne dopiero 16.11 ale już lekki stres się zaczyna, bo i głupie sny też są :D
Hej mamuśki!
Ja mam termin na 24 maj:) Jestem w 11 tygodniu. Za tydzień mam pierwsze badania prenatalne i tak się stresuję... Żyje od wizyty do wizyty u ginekologa, żeby tylko na usg zobaczyć czy wszystko ok. Tez tak macie?
 
A jak u Was dziewczyny z wagą? Idzie już do przodu czy nie? U mnie juz prawie 3kg na plusie, ale przyznaję, że się nie ograniczam pod względem jedzenia w ogóle, a ruchu nie za dużo. Mam dopiero 14t+4d.
Ja idę z Tobą lep w lep, dzisiaj jest 14t5d, ale waga stoi w miejscu. Mąż wręcz uważa, że schudłam. Tzn, że ręce, twarz i pupa się zmniejszyły, ale za to brzusio się powiększa.
 
reklama
Hej mamuśki!
Ja mam termin na 24 maj:) Jestem w 11 tygodniu. Za tydzień mam pierwsze badania prenatalne i tak się stresuję... Żyje od wizyty do wizyty u ginekologa, żeby tylko na usg zobaczyć czy wszystko ok. Tez tak macie?
Hej, hej 🌺
Też jestem w 11 tc i mam identyczne odczucia. Nie wiem czy to kwestia wcześniejszej straty, ale tylko USG jest w stanie mnie uspokoić na jakiś czas.
Co jakiś czas zauważam inne dolegliwości, tj od kilku dni boli mnie krzyż i znowu pobolewa brzuch jak w czasie miesiączki i już drepcze w miejscu, bo dzisiaj jedziemy na USG i chce wiedzieć co "tam" się dzieję 🤦
Denerwuje się jak i Ty. Ale pocieszam się tym, że w drugim trymestrze będzie spokojniej bo zostanę już chyba w domu 🤦
 
Do góry