reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a czy któraś z Was dostaje skurczy? Nie nie chodzi mi oczywiście o porodowe tylko zwykłe skurcze gdzieś na ciele :) Co z tym robicie bierzecie magnez? Ja w pierwszej ciąży miałam czasem dość silne skurcze łydki i zaczęłam łykać Aspargin a teraz wczoraj mi się pierwszy skurcz przytrafił :/ ale taki masakrycznie mocny, w łydce, aż się obudziłam prawie z krzykiem, ale zapanowałam nad sobą ostatkiem sił, żeby synka nie obudzić. I dziś mam na całej tej łydce "zakwas" :( I się zastanawiam czy zacząć łykać ten magnez czy co...a wolałabym uniknąć, bo to są bardzo duże tabletki a ja mam problemy z połykaniem tabletek 😂
Ja miewam skurcze w podbrzuszu. Ktoś polecał mi magnes, ale poczekam do nastepnej wizyty u doktora i się zapytam co i jak :)
 
Na chwilę obecną zanosi na chłopca🙂 Oczywiście jest za wcześnie więc może się to jeszcze zmienić🙂
Właściwie to już nie powinno się zmienić :D Mówią, że "początkowej" dziewczynce zawsze coś może jeszcze wyrosnąć między nogami, ale jak już tam jest to raczej nie odpadnie 😂 Podobno chłopca wykryć łatwiej. Ale ja wiem, że to jest tak wczesny etap, że lekarze bardziej zgadują niż faktycznie coś widzą.
 
Odczuwa któraś swędzenie pochwy?
Dzisiaj dosyć mnie to męczyło, coś czuję że to będzie infekcja :/
Ciężko poznać bo mam upławy, od dłuższego czasu....
Czytałam gdzieś se też twardy brzuch jest jednym z objawów oprócz swędzenia, czy upławów, ale ciężko mi stwierdzić , czy mam twardy brzuch czy to mega wzdęcia :D
Któraś miała podobnie?
 
Właściwie to już nie powinno się zmienić :D Mówią, że "początkowej" dziewczynce zawsze coś może jeszcze wyrosnąć między nogami, ale jak już tam jest to raczej nie odpadnie 😂 Podobno chłopca wykryć łatwiej. Ale ja wiem, że to jest tak wczesny etap, że lekarze bardziej zgadują niż faktycznie coś widzą.

Po mojej kondycji cery, włosów i paznokci faktycznie może zostać chłopczyk🙂 Byle zdrowe 😍
 
reklama
Jejku! ❤ Czy to jakieś badanie 4d ? Nie znam się na tym bo to moja pierwsza ciąża ale tez bym chciała tak zobaczyć mogę maleństwo ❣

Tak jest to badanie 3D/4D🙂 Na monitorze widziałam w kolorze pomarańczowym. W galerii google sprawdź sobie jak to wygląda mniej więcej🙂 Kalka w drukarce jest czarna stąd to zdjęcie jest czarno-białe🙂 Ooo to musisz sprawdzić np. na stronie internetowej ginekologa czy jest możliwość robienia takiego USG albo po prostu zapytaj, bo to musi być nowszy sprzęt🙂 U mnie w mieście tylko chyba 3 takie sprzęty są, a reszta to zabytki. Też jestem w pierwszej ciąży i ten obraz bardzo mi pomaga😍
 
Do góry