reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Ja też majówka, termin na 12.05🙂 chciałam zapytać, czy któraś z Was też miała takie "dziwne" objawy w ciąży... mianowicie ciągle mam w gardle gulę gęstej śliny, którą muszę odksztuszać (przepraszam, wiem to obrzydliwe😜). Nie jestem przeziębiona, nie ma stanu zapalnego w gardle, ślina jest klarowna. Strasznie mi to przeszkadza i powoduje odruch wymiotny... Jeśli któraś tak miała, jak sobie z tym radziłyście??? Męczyłyście sie do końca czy po jakimś czasie minęło? Pozdrawiam serdecznie
Ja tak mam. To od zapchanych zatok, w nocy mi spływa do gardła i też nie jest to wynik przeziębienia. Mam tak od początku ciąży i nie wiem kiedy minie. 😟
 
reklama
Ja w zasadzie na wszystkie pyłki, kurz, roztocza i sierść wszelaką, tzw. przypadek beznadziejny 😄 kiedyś mi alergolog powiedział, że mam tego tyle, że w zasadzie nie ma sensu mnie odczulać... na szczęście nie mam chociaż alergii pokarmowych 😉 A na Ciebie co działa uczulająco?

Co do wujka Google - może będę pierwszym studium takiego przypadku 😄

Uu faktycznie sporo tego współczuję😬 A ja na swoją małą narzekałam... Ja jestem uczulona na alternaria (pleśń). Wakacje mam przekichane 😀
Proponuje twój objaw wpisać do rzadkich objawów ciąży🙂 Na wikipedii też trzeba zmienić 😀
 
To tak jak ja z alergia, wszystkie pyłki i kurz, tragedia od paru dni ciągle kicham i nie zatkany;(

Bierzesz jakieś leki aby trochę zmniejszyć objawy? 🙂

Dziewczyny ja właśnie wróciłam z pobrania krwi, już dawno mi tyle krwi naraz nie spuścili 😅 ale pielęgniarka co chwila się pytała czy wszystko w porządku bo chyba blada się robiłam, czułam dosłownie jak słabne 😅 na szczęście nie zemdlałam i teraz czekam na pyszne śniadanko m, miłego dnia Wam życzę ❤

Ja podczas zwykłego zastrzyku potrafię zemdleć 😀 Z krwią mam zawsze mroczki niezależnie od ilości pobranej krwi ale zawsze się kładę i jest git😀 Ale jakbym miała oddać 0,5 litra jak honorowy dawca krwi to myślę, że bym zapadła w śpiączkę 😂
 

Mi takie bez recepty co reklamują nie pomagały jedynie zyrtec lub rupafin. To masz przekichane teraz najlepiej w tym przypadku unikać alergenów
 
Cześć, mam pytanie do Was. Przestraszyłam się trochę, bo chyba złapałam od męża przeziębienie. Na początku bolało mnie gardło, teraz doszedł trochę kaszel i gorączka 37 C. Wzięłam paracetamol i spadła, ale nie mogę się oczywiście dodzwonić na żadną teleporadę i już zaczynam panikować. Z tego, co czytałam niby temp. dopiero powyżej 38 może zagrażać ciąży, ale zdążyłam już zacząć panikować... Chorowałyście w poprzednich ciążach albo teraz? Długo Was trzymało? Ehh stres mnie bierze 🙁
 
Cześć, mam pytanie do Was. Przestraszyłam się trochę, bo chyba złapałam od męża przeziębienie. Na początku bolało mnie gardło, teraz doszedł trochę kaszel i gorączka 37 C. Wzięłam paracetamol i spadła, ale nie mogę się oczywiście dodzwonić na żadną teleporadę i już zaczynam panikować. Z tego, co czytałam niby temp. dopiero powyżej 38 może zagrażać ciąży, ale zdążyłam już zacząć panikować... Chorowałyście w poprzednich ciążach albo teraz? Długo Was trzymało? Ehh stres mnie bierze 🙁

Moja siostra zimą w ciąży wyszła na dwór z mokrą głową. Niby na chwilę ale skutek był taki, że w nocy dostała gorączki 39. Nie dostała żadnych leków tylko witaminy. Dziecko zdrowe urodziła. Musisz się domowymi sposobami leczyć
 
Dziewczyny, dostałam właśnie wyniki i trochę mnie martwią wyniki z moczu.. bakterie i pasma śluzu, chociaż te pasma to w sumie rozumiem bo teraz w ciąży to możliwe. Ale te bakterie? :/ wizyta dopiero 29.10 i nie wiem czy czekać spokojnie czy isc wcześniej?
 

Załączniki

  • AF255938-EA09-42FF-A4B1-8805F4069C16.jpeg
    AF255938-EA09-42FF-A4B1-8805F4069C16.jpeg
    88,7 KB · Wyświetleń: 56
Dziewczyny, dostałam właśnie wyniki i trochę mnie martwią wyniki z moczu.. bakterie i pasma śluzu, chociaż te pasma to w sumie rozumiem bo teraz w ciąży to możliwe. Ale te bakterie? :/ wizyta dopiero 29.10 i nie wiem czy czekać spokojnie czy isc wcześniej?
Wydaje mi się, że jak bakterie masz nieliczne, a leukocyty są ok to jest dobrze, bo nie ma zakażenia :) Bakterię mogą być zawsze, bo bytują na skórze, przed pobraniem moczu powinno się dokładnie umyś i wytrzeć ręcznikiem (chyba najlepiej jakimś jednorazowym, papierowym) i pobierać ze środkowego strumienia (nie wiem czy tak robiłaś), a i tak coś zawsze się może dostać, bo po prostu w miejscach intymnych są bakterie. A dla swojego spokoju możesz np. pić wodę z cytryną, bo w zakwaszonym środowisku bakterie się nie namnażają, wiec nawet jak by Ci coś miało się zaczynać to to spokojnie zastopujesz :D Ja osobiście bym nie panikowała i zaczekała do wizyty, ale jak chcesz :) to Ty musisz się czuć "bezpiecznie" :)
 
reklama
Wydaje mi się, że jak bakterie masz nieliczne, a leukocyty są ok to jest dobrze, bo nie ma zakażenia :) Bakterię mogą być zawsze, bo bytują na skórze, przed pobraniem moczu powinno się dokładnie umyś i wytrzeć ręcznikiem (chyba najlepiej jakimś jednorazowym, papierowym) i pobierać ze środkowego strumienia (nie wiem czy tak robiłaś), a i tak coś zawsze się może dostać, bo po prostu w miejscach intymnych są bakterie. A dla swojego spokoju możesz np. pić wodę z cytryną, bo w zakwaszonym środowisku bakterie się nie namnażają, wiec nawet jak by Ci coś miało się zaczynać to to spokojnie zastopujesz :D Ja osobiście bym nie panikowała i zaczekała do wizyty, ale jak chcesz :) to Ty musisz się czuć "bezpiecznie" :)
Dokładnie się umylam i wytarlam, oddałam tez mocz ze środkowego strumienia 🤷🏼‍♀️ Ale dziękuje uspokoiłas mnie trochę 😘
 
Do góry