reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A jak sobie radzicie z badaniami krwi gdzie trzeba iść na czczo? Ja wstaje i jestem od zawsze taaka głodna A badania mam zawsze najwcześniej o 9.
Ja zawsze chodzę jak tylko się otwiera punkt poboru krwi, czyli o 6:00, o 6:15 już jestem w domu😂 ale i tak przez to, że biorę rano letrox na tarczycę muszę poczekac az sie tabletka wchłonie :p niby 30 min wystarcza ale ja dla spokoju sumienia czekam 1.5h 😂 głodna jestem strasznie rano, mimo że teraz w okresie ciąży jem normalnie kolacje. Pije wodę dla zabicia głodu :p
 
reklama
A jak sobie radzicie z badaniami krwi gdzie trzeba iść na czczo? Ja wstaje i jestem od zawsze taaka głodna A badania mam zawsze najwcześniej o 9.
Jeszcze nie miałam robione właśnie mam mieć 23 października i to dopiero o 10:00, a nie mam przychodni w swoim mieście, tylko muszę jechać 25 km i sama się zastanawiam jak sobie poradzę. Dzisiaj jak o 6 się obudziłam to już o 6:30 miałam wielkie ssanie w żołądku, aż mi niedobrze się zrobiło, dopiero jak zjadłam przeszły mdłości. Myślę, że po prostu najem się na noc. Zazwyczaj ostatni posiłek jem o 19, a spać chodzę dopiero 23, czasem nawet o północy, więc nic dziwnego, że rano jestem głodna. Może o 21 zjem drugą kolację😁 ważne że można pić, to chociaż będę zalewała żołądek wodą.
 
A jak sobie radzicie z badaniami krwi gdzie trzeba iść na czczo? Ja wstaje i jestem od zawsze taaka głodna A badania mam zawsze najwcześniej o 9.
Przyznaję, że ciężko jest. Ale ja miałam ostatnie badania krwi robione 4 tygodnie temu i na razie nie mam robić nic dodatkowego :) więc chociaż tyle dobrze, że nie powtarza się to zbyt często. U mnie na szczęście mogłam iść na badania wcześniej, bo już chyba 7:30 czy 7:45 poszłam, ale pamiętam że tego dnia synek się obudził (a co za tym idzie ja też :D ) o 5, więc długo musiałam wysiedzieć na głodzie i wycierpieć. Jak trzeba to trzeba nic nie zrobisz :) szklankę wody można spokojnie wypić, więc chociaż tyle dobrze.
 
Dziewczyny a ja się zastanawiam i nie wiem co o tym myśleć. Okazało się ze dziewczyna z mojej grupy na studiach może mieć covida i dzisiaj ma mieć robione testy a jutro pewnie wynik. Odgórnie dziekan wysłał nas na „izolacje domowa” i naukę zdalna do odwołania. A ja miałam w sobotę jechać na pobranie krwi żeby wykonać potrzebne badania... i teraz nie wiem czy mogę? Nie jestem na żadnej kwarantannie, nikt z sanepidu do mnie nie dzwonił nic
 
Jeszcze nie miałam robione właśnie mam mieć 23 października i to dopiero o 10:00, a nie mam przychodni w swoim mieście, tylko muszę jechać 25 km i sama się zastanawiam jak sobie poradzę. Dzisiaj jak o 6 się obudziłam to już o 6:30 miałam wielkie ssanie w żołądku, aż mi niedobrze się zrobiło, dopiero jak zjadłam przeszły mdłości. Myślę, że po prostu najem się na noc. Zazwyczaj ostatni posiłek jem o 19, a spać chodzę dopiero 23, czasem nawet o północy, więc nic dziwnego, że rano jestem głodna. Może o 21 zjem drugą kolację😁 ważne że można pić, to chociaż będę zalewała żołądek wodą.
Musisz być na czczo 12h tak mi lekarz mówił, więc lepiej połóż się po prostu wcześniej spać A rano napjj się wody. Ja dałam jakoś radę A martwiłam się że nie dam rady byłam w sumie na głodnego 13h bo czekałam trochę na przyjęcie. Ale spoko poszło.
 
Hej dziewczyny. Budowa mnie pochlonela! Ale jestem! Postaram się doczytać.
Zapisałam się dzisiaj na prenatalne na 6 listopada będę mieć 12 tydzień wtedy.
W ogóle dziewczyny pytanie z innej beczki.. myślałyśmy o prywatnym wątku?
Jak byłam na wrześniowych kiedyś to udało się mieć prywatę i każda pisała wszystko a tutaj jednak ja się trochę hamuje i zdjęć nie wrzucam ani nic [emoji3]
 
Hej dziewczyny. Budowa mnie pochlonela! Ale jestem! Postaram się doczytać.
Zapisałam się dzisiaj na prenatalne na 6 listopada będę mieć 12 tydzień wtedy.
W ogóle dziewczyny pytanie z innej beczki.. myślałyśmy o prywatnym wątku?
Jak byłam na wrześniowych kiedyś to udało się mieć prywatę i każda pisała wszystko a tutaj jednak ja się trochę hamuje i zdjęć nie wrzucam ani nic [emoji3]
Jesteśmy na FB . Ale chyba musiałaby Cię dodać założycielka bo ukrylysmy nazwę grupy .
 
reklama
Hej dziewczyny. Budowa mnie pochlonela! Ale jestem! Postaram się doczytać.
Zapisałam się dzisiaj na prenatalne na 6 listopada będę mieć 12 tydzień wtedy.
W ogóle dziewczyny pytanie z innej beczki.. myślałyśmy o prywatnym wątku?
Jak byłam na wrześniowych kiedyś to udało się mieć prywatę i każda pisała wszystko a tutaj jednak ja się trochę hamuje i zdjęć nie wrzucam ani nic [emoji3]
Jak dla mnie możemy zmienić na prywatny. Nasze ciąże są już na tyle "zaawansowane", że pewnie kto miał dołączyć to już dołączył :) ale do tego z tego co kojarzę to musiałby się zgłosić 2 moderatorki i napisać do aniaslu.
 
Do góry