reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A ile takie łóżeczko dostawne służy? Bo też się zastanawiam nad takim bo również mam małe mieszkanie, ale pewnie dość szybko będzie trzeba wymienić na większe i nie wiem czy jest sens.
Ja myślę, se jak bobas się zacznie obkręcac to już wtedy chyba to nie będzie zbyt bezpieczne. Chociaż pewnie tez można zabezpieczyć. Ja obstawiam z 5 miesięcy.
 
@Cordiane
@Mimi1987
@dadzi
@Weronikax1
@Hankaa
@zielona2909
@angel.sweet.25

Co u was? Pojawiło się jakieś światełko w tunelu?Czy pomimo smutnych wydarzeń zglądacie do nas jeszcze? Jeśli kogoś pominęłam (a na bank pominęłam) to przepraszam. Pamiętamy, że byłyście z nami :)
Dziękuję za pamięć 🙂 U mnie trochę pod górkę... W szpitalu dostałam Cytotec i gdy zaczęły wypadać skrzepy prosiłam pielęgniarkę o sprawdzenie czy jest tam zarodek. Mówiła, że nie ma. Przed zabiegiem prosiłam bardzo lekarzy, aby zabezpieczyć materiał... Po wybudzeniu pierwszym pytaniem było czy udało się uzyskać zarodek i powiedziano mi, że jest wszystko co być powinno. A za 3 dni dostałam telefon z genetyki, że w materiale nie ma zarodka ani kosmówki, czyli nie mogą zrobić badań genetycznych. Bardzo mnie to załamało, ale potem pomyślałam, że może to znak żeby nie iść w tym kierunku... Byłam umówiona też do immunologa, ale jak na złość rozchorowałam się - gorączka, ból kości, katar, kaszel, więc póki co musiałam zrezygnować z wizyty żeby nikogo nie zarazić 😕 Ale chcę zrobić w tym tygodniu na własną rękę badania na przeciwciała, które są w organiźmie do 6 tygodni po poronieniu. Nie chcę przegapić tego czasu.
Najgorsze co mam to stany lękowe, ktorych nie miałam przy wcześniejszych stratach 🙁
Podczytuję Was i trzymam kciuki za każdą z Waszych wizyt 😘😘 Pozdrawiam Was ciepło!! ♥️
 
Mi się podoba tez takie z kinderkraft
Zobacz ofertę: Łóżeczko dostawne aluminiowe Kinderkraft UNO 2w1 Link do: Łóżeczko dostawne aluminiowe Kinderkraft UNO 2w1
No właśnie to jest takie jak Chicco Next2Me i ono długo nie posłuży.
Ja myślę, se jak bobas się zacznie obkręcac to już wtedy chyba to nie będzie zbyt bezpieczne. Chociaż pewnie tez można zabezpieczyć. Ja obstawiam z 5 miesięcy.
Dlatego może bezpieczniejsze byłoby takie, jeśli ma służyć dłużej niż 5 miesięcy?
 
No właśnie to jest takie jak Chicco Next2Me i ono długo nie posłuży.

Dlatego może bezpieczniejsze byłoby takie, jeśli ma służyć dłużej niż 5 miesięcy?
Myśle ze to tez dobry pomysł takie łóżeczko :)
 
Cześć, długo się zastanawiałam czy już do Was tutaj dołączyć, ale po skali dzisiejszych mdłości wnioskuje, że jest OK 😅 Jestem po poronieniu zatrzymanym(6/11tyg) stąd moje sceptyczne podejście. Są tutaj osoby może osoby po podobnym przeżyciu? Jak sie pocieszacie w chwilach zwątpienia?
Na pierwszym USG było wszystko książkowo(zarodek, ''serduszko" 💓) Teraz w piątek kolejna wizyta i mam mega stresa...Do tego TSH podskoczyło do 3 i musiałam włączyć Eutyrox - to samo było poprzednim razem... Mam nadzieję, że historia nie zatoczy koła...

U mnie aktualnie 9t1, a termin na 17. Pozdrawiam :)
 
@Cordiane
@Mimi1987
@dadzi
@Weronikax1
@Hankaa
@zielona2909
@angel.sweet.25

Co u was? Pojawiło się jakieś światełko w tunelu?Czy pomimo smutnych wydarzeń zglądacie do nas jeszcze? Jeśli kogoś pominęłam (a na bank pominęłam) to przepraszam. Pamiętamy, że byłyście z nami :)
Hej, przyznam ze nie zaglądam ale pamiętam o Was. Mam nadzieję, że u każdej z Was wszystko jest ok!
U mnie doszło do samoistnego poronienia w domu. Oj działo się dużo. Dzisiaj byłam w szpitalu zobaczyć czy wszystko jest ok, bo piątkowe usg pokazało ze zostały resztki. Jednak udało się bez zabiegu. Niestety nabawiłam się anemii poprzez bardzo dużą utratę krwi więc dostałam leki i nabieram sil. Byl to dosyć trudny dla mnie czas, dużo łez, stresu. Ale już czuje, że po malu bede wychodziła na prostą.
Dzięki za pamięć 😘
 
Hej dziewczyny :)
W czw wylądowałam na IP z plamieniem, zmienili mi luteinę na Duphaston i na szczęście przeszło :) Ogólnie mam więcej odpoczywać i się nie przemęczać. Dzisiaj byłam na planowej wizycie u mojej lekarki, według niej wyniki krwi są całkiem ok - TSH lekko poniżej normy (prawdopodobnie przez to że to I trymestr) oraz będą powtarzane badania w kierunku toksoplazmozy (najprawdopodobniej mam już przeciwciała wynikające z wcześniejszego zakażenia ale parametr igM jest podobno na granicy - IgG 64,1 (+) oraz IgM 0,5 (-)). Czy ktoś ma dostęp do widełek wartości IgG oraz IgM (kiedy dodatnie, kiedy ujemne)? 😒 Macie jakieś doświadczenia w tym względzie?
Ogólnie dzidzia ma się dobrze i staram się być dobrej myśli, że wszystko będzie OK, zamartwianiem się niczego nie zmienię ale czasami warto się tu wygadać 😉 Zapisałam się też na badania prenatalne na 05.11 i kolejna wizyta dopiero za 4 tygodnie 🤨
 
reklama
A jak sobie radzicie z badaniami krwi gdzie trzeba iść na czczo? Ja wstaje i jestem od zawsze taaka głodna A badania mam zawsze najwcześniej o 9.
 
Do góry