reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja tez bardzo chce łóżeczko dostawne bo nie mamy jakiegoś dużego mieszkania i nie będzie dużo miejsca. Ale! Jak pokazałam narzeczonemu to stwierdził ze przecież to jest za małe i dziecku będzie na pewno ciasno i niewygodnie 😂 cóż mam jeszcze trochę czasu by mu przetłumaczyć ze to byłby najrozsądniejszy wybór 😛
A ile takie łóżeczko dostawne służy? Bo też się zastanawiam nad takim bo również mam małe mieszkanie, ale pewnie dość szybko będzie trzeba wymienić na większe i nie wiem czy jest sens.
 
reklama
A ile takie łóżeczko dostawne służy? Bo też się zastanawiam nad takim bo również mam małe mieszkanie, ale pewnie dość szybko będzie trzeba wymienić na większe i nie wiem czy jest sens.
Podłączam się pod pytanie. Ale pewnie zależy jakie dostawne ma się na myśli, bo chicco next2me napewno nie posłuży długo, ale Ciekawa jestem ile np takie
 
Mam pytanie. Czy spożywacie jakieś suplementy dla kobiet w ciąży poza kwasem foliowym, czy nie? Mi lekarz nic nie zalecał poza kwasem, jednak sama od czasu do czasu suplementuję się witaminą C, Magnezem i Żelazem.
 
Mam pytanie. Czy spożywacie jakieś suplementy dla kobiet w ciąży poza kwasem foliowym, czy nie? Mi lekarz nic nie zalecał poza kwasem, jednak sama od czasu do czasu suplementuję się witaminą C, Magnezem i Żelazem.
Ja biorę mamadha+, zaczęłam brać jak tylko dowiedziałam się ze ejstem w ciąży, ginekolog powiedzziala ze to bardzo dobry wybór.
 
Co do łóżeczka to ja też na pewno wezmę takie dostawne coś hak z tego allegro żeby dziecka nie zagnieść, przy 1 często spał z nami w łóżku ale to stres. Więc tak będzie blisko można patrzeć czy oddycha A później wymienię na takie duże które służyło 1 dziecku przez długi czas . Chyba 160 cm miało na 84 jakiś tak.

Witaminy brałam femibion 1 teraz kupiłam mama dha premium.
 
Podłączam się pod pytanie. Ale pewnie zależy jakie dostawne ma się na myśli, bo chicco next2me napewno nie posłuży długo, ale Ciekawa jestem ile np takie
Mi się podoba tez takie z kinderkraft
Zobacz ofertę: Łóżeczko dostawne aluminiowe Kinderkraft UNO 2w1 Link do: Łóżeczko dostawne aluminiowe Kinderkraft UNO 2w1
 
Mam pytanie. Czy spożywacie jakieś suplementy dla kobiet w ciąży poza kwasem foliowym, czy nie? Mi lekarz nic nie zalecał poza kwasem, jednak sama od czasu do czasu suplementuję się witaminą C, Magnezem i Żelazem.
Hej, mi lekarz kazał odstawić wit. C, bo nie ma badań jak wpływa na ciążę. Zalecono mi suplement z wit D 2000 j, jodem i kwsem foliowym. Biorę Mama Dha Premium+. Generalnie przed ciążą oprócz wit C brałam też kompleks witamin z grupy B i to też musiałam odstawić.
 
reklama
Do góry