reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hey, ja po wizycie,😊 dzidzia ma 1.78 cm i Zgodnie z om 8 +2 wszystko jest ok 😊 następna wizyta za dwa tygodnie 😊 zdziwiło mnie tylko że dzidzia była bardziej widoczna przez brzuch niż przez pochwę, w.pierwszej ciąży USG przez brzuch pierwszy raz robili mi dopiero na prenatalnych bo podobno lepiej widać dopochwowo jak dzidzia mała. Teraz lekarz powiedział że macica blisko powłok brzusznych dlatego lepiej widać... Dziwne, chyba mi tą macicę zeszyli razem z brzuchem podczas cesarki bo mam to tak spierniczone że bardziej się nie dalo....
 
reklama
Hej :) bede się starać Was doczytać ale nie wiem czy uda mi się nadrobić.
Jednak chcialam się przywitać.

Ciąża mnie baaaaardzo zaskoczyła.
Wczoraj robiłam bhcg wyszło 66 460..
Dzisiaj miałam wizytę u lekarza, z obliczeń wynika ze owulacja miala miejsce w 35 dniu cyklu i dzisiaj mamy 7 t.c. Termin porodu 26.05.2021 :)
Jestem już mamą synka, który ma 1rok3miesiące, także dopiero co byłam na forum mam lipcowych2019.
Najbardziej obawiam się jak ogarnę dwójkę dzieci - 2 latka i niemowlaka [emoji85]
 
Hej :) bede się starać Was doczytać ale nie wiem czy uda mi się nadrobić.
Jednak chcialam się przywitać.

Ciąża mnie baaaaardzo zaskoczyła.
Wczoraj robiłam bhcg wyszło 66 460..
Dzisiaj miałam wizytę u lekarza, z obliczeń wynika ze owulacja miala miejsce w 35 dniu cyklu i dzisiaj mamy 7 t.c. Termin porodu 26.05.2021 :)
Jestem już mamą synka, który ma 1rok3miesiące, także dopiero co byłam na forum mam lipcowych2019.
Najbardziej obawiam się jak ogarnę dwójkę dzieci - 2 latka i niemowlaka [emoji85]
Witaj ;) mnie też baaaardzo zaskoczyła ciąża.. do teraz jakoś uwierzyć nie umiem;) maluch mój 25pazdziernika skończy rok dopiero ;)
 
Hej :) bede się starać Was doczytać ale nie wiem czy uda mi się nadrobić.
Jednak chcialam się przywitać.

Ciąża mnie baaaaardzo zaskoczyła.
Wczoraj robiłam bhcg wyszło 66 460..
Dzisiaj miałam wizytę u lekarza, z obliczeń wynika ze owulacja miala miejsce w 35 dniu cyklu i dzisiaj mamy 7 t.c. Termin porodu 26.05.2021 :)
Jestem już mamą synka, który ma 1rok3miesiące, także dopiero co byłam na forum mam lipcowych2019.
Najbardziej obawiam się jak ogarnę dwójkę dzieci - 2 latka i niemowlaka [emoji85]
Hej a ja mam termin na 25 mają;)
 
Hej :) bede się starać Was doczytać ale nie wiem czy uda mi się nadrobić.
Jednak chcialam się przywitać.

Ciąża mnie baaaaardzo zaskoczyła.
Wczoraj robiłam bhcg wyszło 66 460..
Dzisiaj miałam wizytę u lekarza, z obliczeń wynika ze owulacja miala miejsce w 35 dniu cyklu i dzisiaj mamy 7 t.c. Termin porodu 26.05.2021 :)
Jestem już mamą synka, który ma 1rok3miesiące, także dopiero co byłam na forum mam lipcowych2019.
Najbardziej obawiam się jak ogarnę dwójkę dzieci - 2 latka i niemowlaka [emoji85]
Nie jesteś sama w swoich obawach :) mój synek w połowei grudnia skończy roczek, więc będę miała rok i 4 miesiące różnicy pomiędzy dzieciaczkami. Z tą różnicą, że u mnie ciąża planowana, ale i tak jest szok, zaskoczenie i obawy jak to będzie z dwójką. O pierwszego się staraliśmy kilka lat to nawet nie przypuszczałam, że teraz w pierwszym cyklu zaskoczy :D
 
Witaj ;) mnie też baaaardzo zaskoczyła ciąża.. do teraz jakoś uwierzyć nie umiem;) maluch mój 25pazdziernika skończy rok dopiero ;)
Nie jesteś sama w swoich obawach :) mój synek w połowei grudnia skończy roczek, więc będę miała rok i 4 miesiące różnicy pomiędzy dzieciaczkami. Z tą różnicą, że u mnie ciąża planowana, ale i tak jest szok, zaskoczenie i obawy jak to będzie z dwójką. O pierwszego się staraliśmy kilka lat to nawet nie przypuszczałam, że teraz w pierwszym cyklu zaskoczy :D
Mnie najbardziej przeraża organizacja, np. jak rozwiązać kwestię wózka, jak łóżeczka, jak to będzie ze wstawaniem do dwójki, jak dwa foteliki w aucie, milion pytań [emoji85][emoji85][emoji85]
A Wy juz myślałyście o jakiejś organizacji?

Ja o pierwszą ciążę starałam się 5 lat więc ta gdy pojawiła się tak nagle to az nie dowierzałam ..
 
reklama
Ja miałam 26.07 OM i termin mam na 1.05 z OM i 6.05 z USG :) wiec zależy jaką masz długość cyklu ale obstawiam czerwiec :D przynajmniej z oficjalnego terminu, bo jak ostatecznie wyjdzie to nikt nie zgadnie w tym momencie ;) Ale jak wolisz zostać na majówkach to jak najbardziej zapraszamy!!!
Wybaczcie, że tu nakręciłam, zwyczajnie dodałam sobie 9 miesięcy i wyszedł maj. Biegnę na czerwcowki :*
 
Do góry