reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Taka pościel możesz zawsze wykorzystać do leżenia jako podkład na łóżko czy cokolwiek
Nam łóżeczko służy do teraz a córka za 2 tyg kończy 2 lata. Mało kiedy spała z nami w łóżku. Ale myślę już w lutym kupić jej łóżko i powoli ją przyzwyczajać a łóżeczko przygotować na rodzeństwo
 
To się nacieszyłam dobrym samopoczuciem... Od początku ciąży czułam się lepiej niż przed, tylko szybciej się męczyłam i więcej spałam. Teraz kiedy jestem w 9 tygodniu dopiero się zaczęło... Od trzech dni ból głowy, chwilami nie do zniesienia, ciężko mi się staje z łóżka, oczy mnie bolą, niedobrze mi i słabo... Mówiłam, że wszystko jeszcze przede mną. 😂 A tak wogóle coraz bardziej męczą mnie zatkane zatoki. Ma któraś z was ten problem?
 
Życzę Ci jak najlepiej i wierzę, że faktycznie nic niepokojącego się nie dzieje i wszystko będzie dobrze...ale szczerze mówiąc teoria o krwawieniu z pochwy z nerwów jakoś do mnie nie przemawia, raczej musi być jakiś powód tylko lekarz nie potrafi go znaleźć. Pewnie jest jakiś mały krwiaczek czy torbiel albo jakieś podrażnienie i po prostu tego nie widać. Żeby nie było nie jestem żadną specjalistką, no ale krwawienie z nerwów ?!

O tym samym pomyślałam
 
To się nacieszyłam dobrym samopoczuciem... Od początku ciąży czułam się lepiej niż przed, tylko szybciej się męczyłam i więcej spałam. Teraz kiedy jestem w 9 tygodniu dopiero się zaczęło... Od trzech dni ból głowy, chwilami nie do zniesienia, ciężko mi się staje z łóżka, oczy mnie bolą, niedobrze mi i słabo... Mówiłam, że wszystko jeszcze przede mną. 😂 A tak wogóle coraz bardziej męczą mnie zatkane zatoki. Ma któraś z was ten problem?
Właśnie ja miewam zatkany nos! Ale ciężko teraz powiedzieć, też jest jesień , zmienna pogoda i nie wiem od czego :/
Ale zaczęłam się stresować , czy coś złego się nie dzieje ze mną, bo zaczęłam mieć białe upławy i piersi przestały mnie boleć :/
 
reklama
Tak? To ja chyba nie umiem liczyć, miesiączkę miałam 12 września, to na pewno nie maj?
Hej, ja mam taki tok rozumowania, jak zrobione w sierpniu to będzie w maju, a jak we wrzesniu to w czerwcu😂😂😂 ale niech mnie ktos poprawi.🙈 a tak na serio to chyba zalapiesz się już na czerwcowki, bo my tu juz bajnizej chyba 7 plus cos mamy ;) powodzenia!
 
Do góry