reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny, chyba czas się przywitać dzisiejszym testem. Ledwie widoczna druga kreska :) Jeszcze nie jest pewne, czy wszystko jest okej, bo to dopiero początek na pewno, ale witam się :)
Dopiero 24 października mam USG, które potwierdzi ciążę.
Ale to jak test z bladziutką kreską jest z dzisiaj to termin raczej na czerwiec a nie maj prawda?
 
Generalnie pościel fajna sprawa :) ale z pościelą nie ma co przesadzać, bo na pewno nie jest to towar pierwszej potrzeby i zawsze zdąży się kupić. Mój synek ma 9,5 miesiąca i jeszcze nigdy nie spał pod pościelą. U malutkich dzieci pościel, poduszki, ochraniacze do łóżeczka przyczyniają się do większego prawdopodobieństwa śmierci łóżeczkowej. Najbardziej polecane jest, żeby dziecko spało po prostu w śpiworku zakładanym na ciało.= i nic więcej żeby mu nie wkładać do łóżeczka. Ale wiadomo każdy rodzic robi tak jak uważa za słuszne. Mój synek np. nie tolerował śpiworków i od początku spać w beciku a potem pod kocykiem. I pod kocykiem śpi do tej pory, możliwe że teraz na zimę wyjmę mu dopiero kołderką, ale to już będzie miał co najmniej 10 miesięcy, jest dość samodzielny i nie boję się aż tak, że sobie to zarzuci na głowę i nie będzie mógł oddychać. Młodszego dziecka po prostu bałabym się położyć pod kołdrą.
Masz rację u mnie też pościel była kupiona i to nie jedna nigdy nie użyta. Zawsze lekki kocyk albo spiworek.
 
kurcze a tak się na te pościel nakręcilam
Zależy jaka wielkość pościeli może wykorzystasz w innym czasie. Takie niemowlę będzie miało problem żeby się obkrecic, albo sobie zarzuci na głowę, a ty nie będziesz spać bo będziesz pilnować czy okryte, albo czy nie za bardzo. Takie moje zdanie Ale jak uważasz.
 
Zależy jaka wielkość pościeli może wykorzystasz w innym czasie. Takie niemowlę będzie miało problem żeby się obkrecic, albo sobie zarzuci na głowę, a ty nie będziesz spać bo będziesz pilnować czy okryte, albo czy nie za bardzo. Takie moje zdanie Ale jak uważasz.
moje pierwsze dziecko wiec wiele pytań o dylematów przedemna
 
Tak? To ja chyba nie umiem liczyć, miesiączkę miałam 12 września, to na pewno nie maj?
Ja miałam 26.07 OM i termin mam na 1.05 z OM i 6.05 z USG :) wiec zależy jaką masz długość cyklu ale obstawiam czerwiec :D przynajmniej z oficjalnego terminu, bo jak ostatecznie wyjdzie to nikt nie zgadnie w tym momencie ;) Ale jak wolisz zostać na majówkach to jak najbardziej zapraszamy!!!
 
reklama
kurcze a tak się na te pościel nakręcilam
Kupić zawsze można :) wiadomo, że cudowaie jest wybierać takie dzieczakowe rzeczy, ale po prostu napisałam, że większość osób pościeli dość długo nie używa tak żebyś miała pogląd na sytuację ;) Chociaż wiadomo, że są wyjątki i tacy, którzy używaja jej już od urodzenia.
 
Do góry