reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Haha wspaniale ujęte sól z cytryną i woda z ogórków na sranie. Tak właśnie wygląda macierzyństwo i kolejne w drodze 😉 A nie to co opowiadają w tv cud miód i inne bajery.
Będzie dobrze jutro ja niedzielę bardzo źle się czulam większość przelezalam. W poniedziałek było lepiej tak właśnie naprzemiennie .
Co do zatwardzenie to polecam sobie wziąć jeszcze stołecznej albo podstawkę pod stopy żeby nogi były wyżej wtedy łatwiej. Gdzieś kiedyś było w jakiś ciekawostkach nie związanych z ciąża ale teraz doskonale się sprawdza jak sie cjce cokolwiek z siebie wydusic.
Hehe dzięki, napewno wezmę pod uwagę podescik od syna 😁 ale widzę że chyba większość dziewczyn się przeniosło na FB bo jakoś na początku więcej było postów, ja nie wiem jakoś nie jestem przekonana do tego i tak się zastanawiam czy tam dołączyć do tej grupy czy nie...
 
reklama
Hehe dzięki, napewno wezmę pod uwagę podescik od syna 😁 ale widzę że chyba większość dziewczyn się przeniosło na FB bo jakoś na początku więcej było postów, ja nie wiem jakoś nie jestem przekonana do tego i tak się zastanawiam czy tam dołączyć do tej grupy czy nie...
Dawaj śmiało. Zawsze się możesz wykręcić z grupy jak nie spełni oczekiwań. Każda którą przyjdzie mówi że łatwiej się piszę. Też mam podescik ale zwyczajnie zaciąga nogi jak do porodu 🤣
 
reklama
Zobaczymy jutro po wizycie co będzie i może się skusze, ale tam napewno nie widać komentarzy i tych innych lajków itp?
 
Do góry