reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja jestem na fb i tutaj i szczerze wolę forum [emoji848] jakoś tak chyba mam sentyment do tego miejsca [emoji12] też się mało udzielam bo nie mam czasu.. Mdłości, senność mnie wykańczają.. Jak córka idzie spać na drzemke to idę równo z nią a i tak wieczorem chwilę coś pooglądam w TV i do spania [emoji25]
Jutro pierwsza wizyta, tak bardzo się stresuje..
 
reklama
Ja jestem na fb i tutaj i szczerze wolę forum [emoji848] jakoś tak chyba mam sentyment do tego miejsca [emoji12] też się mało udzielam bo nie mam czasu.. Mdłości, senność mnie wykańczają.. Jak córka idzie spać na drzemke to idę równo z nią a i tak wieczorem chwilę coś pooglądam w TV i do spania [emoji25]
Jutro pierwsza wizyta, tak bardzo się stresuje..
A ktory tydzień masz? I w jakim wieku córa?😊 To mamay wizytę w ten sam dzień tylko ja już drugą😊
 
Ja to jestem w szoku, że na fejsie kobiety, które rodzą w maju 2021 pytają się już o wyprawkę dla dziecka, śpiworek do wózka!! Ja na razie myślę, żeby wszystko było dobrze. Mamy czas!😉
Ja tez o wyprawce nie myślę narazie, pewnie się skupie na tym jak już będę na L4 i to.pewnie nie od razu. Generalnie jak znam siebie to pewnie wszystko na ostatnią chwilę będę kupować bo nie będzie czasu, albo poprostu chęci. Mam koleżankę w ciąży,rodzi w marcu i już chyba wszystkie filmiki odnoście wózków obejrzała i tylko mnie pyta co myślę.. wkurza mnie to bo skąd ja mam wiedzieć, pojadę do sklepu powiem jakie ma spalniac moje wymagania i niech pokaże co mają, wtedy kupię.
 
Byłam wczoraj na wizycie, ale szłam z duszą na ramieniu. Objawów ciążowych takich, które utrudniają życie u mnie brak więc już myślałam o najgorszym, ale 'dziecior' ładnie rośnie :) dalej chodzę do pracy, ale gdzieś pod koniec miesiąca idę na zwolnienie co wywoła spore zamieszanie w pracy. Powiem o tym jakiś tydzień przed wizytą, bo jeśli zrobię to wcześniej to będę musiała przez 3 tygodnie znosić fochy i biadolenie co to będzie (pracujemy na minimalnej obsadzie) zazdroszczę wszystkim którzy mają taka rozmowę z głowy :)

Kto dziś na badanie się wybiera? :)
 
Byłam wczoraj na wizycie, ale szłam z duszą na ramieniu. Objawów ciążowych takich, które utrudniają życie u mnie brak więc już myślałam o najgorszym, ale 'dziecior' ładnie rośnie :) dalej chodzę do pracy, ale gdzieś pod koniec miesiąca idę na zwolnienie co wywoła spore zamieszanie w pracy. Powiem o tym jakiś tydzień przed wizytą, bo jeśli zrobię to wcześniej to będę musiała przez 3 tygodnie znosić fochy i biadolenie co to będzie (pracujemy na minimalnej obsadzie) zazdroszczę wszystkim którzy mają taka rozmowę z głowy :)

Kto dziś na badanie się wybiera? :)
Ja 😊
 
Ja to jestem w szoku, że na fejsie kobiety, które rodzą w maju 2021 pytają się już o wyprawkę dla dziecka, śpiworek do wózka!! Ja na razie myślę, żeby wszystko było dobrze. Mamy czas![emoji6]
Serio? Ja to pierwsze ubranko kupiłam po 20 tygodniu.. A wózek 3 tyg przed porodem [emoji28]
 
reklama
Byłam wczoraj na wizycie, ale szłam z duszą na ramieniu. Objawów ciążowych takich, które utrudniają życie u mnie brak więc już myślałam o najgorszym, ale 'dziecior' ładnie rośnie :) dalej chodzę do pracy, ale gdzieś pod koniec miesiąca idę na zwolnienie co wywoła spore zamieszanie w pracy. Powiem o tym jakiś tydzień przed wizytą, bo jeśli zrobię to wcześniej to będę musiała przez 3 tygodnie znosić fochy i biadolenie co to będzie (pracujemy na minimalnej obsadzie) zazdroszczę wszystkim którzy mają taka rozmowę z głowy :)

Kto dziś na badanie się wybiera? :)
Ja [emoji846] na 12 30 więc już niedługo
 
Do góry