reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Jak się czyta te powieści to lepiej normalnie czasami. Ie wiedzieć. Ja z pierwszym to mówiłam że najlepiej urodzilabym w domu. W całej Europie szpital nie jest aż tak powszechny jak z akuszerka w domu. Ale no właśnie ale przy komplikacji nie dojedziesz, nie zdążysz wykrwawisz się. Generalnie uderzył mjie film Botox
 
reklama
Albo poród w wodzie słyszałam, że też spoko
Też bym chciała chyba bardziej intymny bo nikt ci tak chamsko nie zagląda w krocze i bardziej odprezajacy. Nie każą leżeć na plecach co też jest masakra utrudnienie. Ostatnio czytałam jakiś artykuł i było napisane że najlepiej na stojąco ale mało gdzie tak można bo lekarz czy położna musieliby się przemeczac siedząc na podłodze żeby zajrzeć albo łapać dziecko. Ale tak grawitacja robi swoje i nie ma takiego nacisku na 1 miwjace i odbyt ze sie pęka albo nacinaja. Ja miałam swój plan na 1 razem A mjie przygwozdzili właśnie do łóżka i niestety siku musiałam do kaczki bo wyjść nie pozwalali. Takie upokazajace.
 
Cięcie miałam przed 17 skończyli 17.30 i za godzinę przynieśli mi nakramionego śpiącego malucha i zostawili go ze mną do 23ale spał cały czas. Potem go położna zabrała i kazała iść się umyć trochę bo wszystko było przemoczone. Czyli wstawałam po niecalych 5godz po operacji. Potem przynieśli mi małego o 6rank i już cały czas był ze mną. W sumie to cieszę się że wstałam tak szybko bo łóżko obok zajmowała kobieta która miała cięcie godzinę po mnie i wstała dopiero rano i miała problem żeby się pozbierać ... Ja śmigała w porównaniu z nią choć wcale łatwo nie było w pierwszej dobie
 
Może i dla nas jest bardzo krępujące i poniżające ale lekarz już tyle widział, że hohoho. Oni to do nas podchodzą jak rzeźnik do świni 😀
No tak ale jak kobieta rodzi 1 raz to dla niej później trauma. Do mnie co godzinę ktoś inny to się zmienili to 1 lekarz zajrzał później inny przyszedł pęcherz przebił, włożył wyciągnął, tu cieknie nie uprzedza, mąż obok stoi, chociaż by powiedzieli ja wiem że o i to mają w dupie ale jak by to była ich córka czy żona też by pewnie chcieli inaczej.
 
reklama
No tak ale jak kobieta rodzi 1 raz to dla niej później trauma. Do mnie co godzinę ktoś inny to się zmienili to 1 lekarz zajrzał później inny przyszedł pęcherz przebił, włożył wyciągnął, tu cieknie nie uprzedza, mąż obok stoi, chociaż by powiedzieli ja wiem że o i to mają w dupie ale jak by to była ich córka czy żona też by pewnie chcieli inaczej.

A później się dziwią, że kobiety mają tylko jedno dziecko lub w ogóle
 
Do góry