reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Masakra dlatego tym bardziej twierdzę że trzeba się chronić przed koroną i iść na l4 bo później coś się wydarzy że Tzreba pilnie lekarza nawet nie poród A nikt Cię nie przyjmie. Ciężkie czasy nastały.
Powiem wam, że mi ginekolog na wtorkowej wizycie zapytał się czy przestrzegam się przed koronką, bo w ciąży nie ma co za dużo ryzykować
 
reklama
Ja też dzisiaj taka przymulona, to nocne wstawanie na siku też nie pomaga.. od dwóch dni mam okropną zgagę na wieczór, macie na to jakąś radę?😊
 
Powiem wam, że mi ginekolog na wtorkowej wizycie zapytał się czy przestrzegam się przed koronką, bo w ciąży nie ma co za dużo ryzykować
Mi też powiedziała, że jeżeli się da to unikać dużych zbiorowisk.. a przed nami trzy wesela i duże urodziny (Impreza na sto osób!). Sama nie wiem, w końcu bezpieczeństwo jest najwazniejsze 🤷🏻‍♀️
 
Cześć dziewczyny. Ja w nocy nie mogłam spać przez silne bóle brzucha. Mąż mnie namówił na przytulanki i się za bardzo rozochociłam... wstałam z wklęsłym! brzuchem, gdzie normalnie miałam wydęty, wystający... sama nie wiem co myśleć. Strasznie się boję, że mogłam poronić :( narazie żadnej krwi, upławów nie mam. To będzie ciężki dzień :(
 
Cześć dziewczyny. Ja w nocy nie mogłam spać przez silne bóle brzucha. Mąż mnie namówił na przytulanki i się za bardzo rozochociłam... wstałam z wklęsłym! brzuchem, gdzie normalnie miałam wydęty, wystający... sama nie wiem co myśleć. Strasznie się boję, że mogłam poronić :( narazie żadnej krwi, upławów nie mam. To będzie ciężki dzień :(
Pewnie się gazów pozbylas. Nie martw się jak jest wszytko ok nie jest przeciez zakazane. Dziecko jest dobrze chronione.
 
reklama
Do góry