reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A teraz powiedzcie mi kiedy poszłyście/idziecie na L4 w którym tyg? Jeśli nie idziecie na L4 tylko chcecie jeszcze pracować to kiedy powiedzieć pracodawcy o ciąży ?
 
reklama
Hej Dziewczyny :) wczoraj i ja miałam wizytę u gina, po której wyszłam prawie z płaczem. Wg pani doktor ciąża odpowiada 6t4d, był zarodek i bicie serduszka - i właśnie to bicie serduszka jej się nie podobało, powiedziała, że na ten tydzień powinno być 'mocniejsze', lepiej słyszalne i że niby puls wyższy - a wynosił 120. Dodała, że to źle wróży. Oczywiście całą drogę powrotną miałam już łzy w oczach. Powiedziała jeszcze, że oprócz 2 torbieli, widzi w jednym miejscu jakąś cieńsza ścianę łożyska, co zwiększa ryzyko poronienia... Ogólnie nie wiem co o tym myśleć, czy któraś też się z tym spotkała? Jaki puls dziecka byl u Was w tym 6 tygodniu? Po tym wszystkim co usłyszałam już ostatecznie poszłam na l4 :/
 
To tez moje pierwsze dziecko. Jeśli córka odbiera matce urodę to moja corka będzie modelka victoria’s secret bo zrobiła ze mnie jakiegoś parcha. Ciagle przetłuszczają mi się włosy jak nigdy, cera sucha, jakieś pryszcze, usta pękają. 🤣
Ja jeszcze do tego zestawu dodam, ze dostałam łupież ! No i generalnie praktycznie nic nie można na niego w ciszy stosować 😑
 
A więc ja już po... Według usg 7t2d według ostatniej OM 8t. Wszystko jest okej widziałam bijące serduszko 110FHR karta ciąży założona. Następna wizyta 27.10, ale mogę przyjść też za 2 tyg sprawdzić tętno 🥰. Skierowanie na prenatalne dostałam i 4 listopada lecę 😁
Dołączam zdjęcie 🥰Zobacz załącznik 1182124Zobacz załącznik 1182124
Ja bezdzietna jak na razie :D Miłego dnia ❤️
Ja również 😁 chociaż mogę policzyć moją maltankę która daje popalić 🤣
 
Hej Dziewczyny :) wczoraj i ja miałam wizytę u gina, po której wyszłam prawie z płaczem. Wg pani doktor ciąża odpowiada 6t4d, był zarodek i bicie serduszka - i właśnie to bicie serduszka jej się nie podobało, powiedziała, że na ten tydzień powinno być 'mocniejsze', lepiej słyszalne i że niby puls wyższy - a wynosił 120. Dodała, że to źle wróży. Oczywiście całą drogę powrotną miałam już łzy w oczach. Powiedziała jeszcze, że oprócz 2 torbieli, widzi w jednym miejscu jakąś cieńsza ścianę łożyska, co zwiększa ryzyko poronienia... Ogólnie nie wiem co o tym myśleć, czy któraś też się z tym spotkała? Jaki puls dziecka byl u Was w tym 6 tygodniu? Po tym wszystkim co usłyszałam już ostatecznie poszłam na l4 :/
Ja wczoraj byłam wychodzi 7t2d serdu go biło ok 110, ale to lekarz jakoś sam liczył, bo na usg ciężko było uchwycić tak się ułożył, ale mówi że wszystko jest super
Także będzie dobrze 🤗
 
Dziewczyny, ja się dzis zbieram do oznajmienia szefowej, ze jestem w ciąży 🤯🙈
W poniedziałek kolejna wizyta i juz planuje wziąć L4, za duzo stresów w pracy, poza tym ten wirus , jest czy nie jest, ale znow u nas robi się gorąco..
Pieknego dnia 😘
Ja biorę po wizycie wtorkowej l4 odliczam dni w pracy. Ja wystawiam faktury, wydaje dokumentację medyczną ale też przyjmuje opłaty m.in za badanie na korona więc mam styczność, ktoś płaci A później nagle jest potwierdzony. Dlatego powiedziałam w pracy w zeszłym czwartek jak.sie ma sytuacja i że nie będę ryzykować, Ponziej będę na kwarantannie czy cos A będę potrzebowała do lekarza i nawet nikt mnie nie przyjmie. Powiedziała że rozumie. Byłam dzisiaj robić badania krwi i babki w punkcie miały same problem żeby te badania przeczytać chyba i że jeszcze tyle fiołek nie pobieraly. Jakies dziwne to. Zapłaciłam 97 zł za 3 badania reszta miałam na skierowanie z NFZ
 
reklama
Ja planuję powiedzieć jutro bądź w piątek jeśli wizyta dzisiejsza przyniesie dobre wieści .

Córeczka moja 8letnia wie bo widziała teczkę [emoji85][emoji85] ale nastawiłam ja neutralnie po poronieniu i dzis wie że idę na wizytę i czeka na [emoji3531] . Ona taka empatyczna , dziś powiedziała mi że się modliła żeby wszystko było dobrze . Kochana [emoji3059][emoji3059][emoji7][emoji7]
 
Do góry