reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
To moje drugie dziecko 😊 mam już 4 letnią córeczkę w domu. Ona codziennie przeżywa, że u mamusi w brzuszku groszek rośnie 😀 ostatnio już swoje zabawki dla dzidzi naszykowała, którymi się podzieli. Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza rodzinnego, bo jak w wakacje byłam w Polsce to zrobiłam prywatnie badania krwi i tak nie ciekawe wyszły, ale ja mam anemię genetyczną. Zobaczymy co mi dzisiaj powiedzą. I niech mi coś na mdłości przepisze, bo od soboty cały czas męczą. Miłego dnia ❤️
 
Dziewczyny, ja się dzis zbieram do oznajmienia szefowej, ze jestem w ciąży 🤯🙈
W poniedziałek kolejna wizyta i juz planuje wziąć L4, za duzo stresów w pracy, poza tym ten wirus , jest czy nie jest, ale znow u nas robi się gorąco..
Pieknego dnia 😘
Ja pracuje w przedszkolu i dziś jestem ostatni dzień w pracy :) od jutra l4. Aż mi dziwnie dziś 😁
 
No to widzę że nie tylko ja mam problem z tymi syfami ehh. Jakoś damy radę, organizm musi przetrawic burzę hormonalną związana z początkiem ciąży i miejmy nadzieję że będzie dobrze ;)

W ogóle zauważyłam że jest na majowym wątku bardzo dużo mam które mają już dzieci, sporo chyba nawet ma już dwójkę. Którego dziecka się spodziewacie Mamusie? Bo jednak ciężko tak wszystko zapamiętać a dochodzą nowe Kobietki :) ja mam Syna 4l i Córkę rok i 3msc.
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 😘 ja dziś jadę z Córeczką na szczepienie..
Ja mam synka 4 lata. W maju będzie miał równe 5 :) bardzo się cieszy to on nas namawiał że chce rodzeństwo najbardziej siostrę :) Ale jest szczęśliwy i codziennie pyta czy nakarmiłam dzidzie w brzuszku i się tuli co rano dając buziaka ;)

Mnie się bardzo przetluszczaly włosy na początku teraz odrobinę mniej. Ale za to wychodzą syfy na twarzy.
 
reklama
I jak Synek reaguje na to, se będzie starszym bratem? Moja nic nie kapuje jeszcze. Chyba, ze jeszcze nie powiedzieliscie😊
Dowiedział się razem z mężem :) Ogromne szczęście. Mam nagrany filmik z jego reakcja- miał łzy w oczach. Codziennie rozmawia z fasolka w brzuchu, całuje, przytula :) Generalnie przejął się rola starszego brata. Widzę, ze jest grzeczniejszy bo przecież mąż mu wciąż tłumaczy, ze mamusia nie może teraz się denerwować :) Wczoraj on się bawił lego i mówi mama zdrzemnij się dam sobie radę :pCodziennie ogląda filmiki z Preglife (apka) jak bąbel rozwija się w brzuchu, bo stwierdził ze musi wiedzieć jak najwiecej
 
Do góry