reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

No to widzę że nie tylko ja mam problem z tymi syfami ehh. Jakoś damy radę, organizm musi przetrawic burzę hormonalną związana z początkiem ciąży i miejmy nadzieję że będzie dobrze ;)

W ogóle zauważyłam że jest na majowym wątku bardzo dużo mam które mają już dzieci, sporo chyba nawet ma już dwójkę. Którego dziecka się spodziewacie Mamusie? Bo jednak ciężko tak wszystko zapamiętać a dochodzą nowe Kobietki :) ja mam Syna 4l i Córkę rok i 3msc.
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 😘 ja dziś jadę z Córeczką na szczepienie..
Ja drugiego. Moja córcia niedługo skończy 7 miesięcy.
 
reklama
No to widzę że nie tylko ja mam problem z tymi syfami ehh. Jakoś damy radę, organizm musi przetrawic burzę hormonalną związana z początkiem ciąży i miejmy nadzieję że będzie dobrze ;)

W ogóle zauważyłam że jest na majowym wątku bardzo dużo mam które mają już dzieci, sporo chyba nawet ma już dwójkę. Którego dziecka się spodziewacie Mamusie? Bo jednak ciężko tak wszystko zapamiętać a dochodzą nowe Kobietki :) ja mam Syna 4l i Córkę rok i 3msc.
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia [emoji8] ja dziś jadę z Córeczką na szczepienie..
Ja mam już córkę, w październiku kończy 2 lata
 
Mam syna dwa latka. Wie że mama ma dzidzię w brzuszku, głaszcze i całuje brzuszek 😊 muszę uważać bo on czasem się rzuca na mnie,
strasznie go to bawi, choć powtarzam że teraz nie wolno 😊
 
Czy ma któraś z was konflikt serologiczny? Jak to wygląda?
U nas tak jest - ja RhD-, mąż RhD+, po poronieniu dostalam zastrzyk z immunoglobulinami, a teraz doktor wymagała aktualnego oznaczenia grupy (a robiłam dwa mce temu i niestety musiałam powtórzyć, zeby sprawdzic czy nie wytworzyły się przeciwciała). Z tego co slyszalam to po porodzie tez zastrzyk z immuno, ale tego nie jestem pewna chociaz brzmi logicznie 😊
 
No to widzę że nie tylko ja mam problem z tymi syfami ehh. Jakoś damy radę, organizm musi przetrawic burzę hormonalną związana z początkiem ciąży i miejmy nadzieję że będzie dobrze ;)

W ogóle zauważyłam że jest na majowym wątku bardzo dużo mam które mają już dzieci, sporo chyba nawet ma już dwójkę. Którego dziecka się spodziewacie Mamusie? Bo jednak ciężko tak wszystko zapamiętać a dochodzą nowe Kobietki :) ja mam Syna 4l i Córkę rok i 3msc.
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 😘 ja dziś jadę z Córeczką na szczepienie..
U nas też to będzie pierwsze dziecko, dziadkowie szaleją 😋
 
U nas tak jest - ja RhD-, mąż RhD+, po poronieniu dostalam zastrzyk z immunoglobulinami, a teraz doktor wymagała aktualnego oznaczenia grupy (a robiłam dwa mce temu i niestety musiałam powtórzyć, zeby sprawdzic czy nie wytworzyły się przeciwciała). Z tego co slyszalam to po porodzie tez zastrzyk z immuno, ale tego nie jestem pewna chociaz brzmi logicznie 😊
To jest chyba tak, ze jak dziecko też ma rh minus to spoko i nie dadzą po porodzie zastrzyku. A jak ma plus to dadzą. Dlatego ja pewnie dostałam po porodzie. Ciekawe jak będzie z tą dzidzią.
 
reklama
Do góry