reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Co więcej, w ciąży i już teraz snily mi się martwe niemowleta. Byly do polowy zatopione w suficie, bo drugiej stronie ich zakrwawione połówki. Albo, ze urodzilam martwe dziecko, itd itp. Ale ton tylko sny. 😅
 
reklama
Witajcie. Nawet nie próbuje czytać tego ile wy tu wypisujecie. Jutro w końcu wizyta tydzień 7/8. Robiłam dziś betę wyszła 90 tys z hakiem, więc mam nadzieję że to jest dobry wynik. TSH 1,6. Samopoczucie źle. Żołądek boli
Ale ładne TSH! Mi po tygodniu wskoczyło z 1,6 do 2,65 😱
 
Wie od samego początku :) Mieliśmy z nim taka umowę bo od roku wciąż się pytał czy już jestem w ciąży. Powiedzieliśmy, ze jak będę w ciąży to się dowie pierwszy :) Codziennie rozmawia z dzidzia w brzuchu, całuje i śpiewa kołysanki :) Generalnie jest zachwycony. U nas wie, ze nie będzie odrazu zabawy bo mamy w rodzinie takiego malucha i mu wystarcza, ze może smoczek podawać ;p
Mój synek dowiedział się parę dni temu i codziennie rano przytula brzuch i wita się z dzidzią :)

aa czy do becikowego wlicza się dzicko jako 3 członek rodziny czy tylko mama i tata
Dziecko również się wlicza.
Dziewczyny, czy wy się odżywiacie super zdrowo? Zero słodyczy, niski indeks glikemiczny i tak dalej? Strasznie ciągnie mnie do słodkiego, fast foodów i wszystkiego z białej mąki :(( a wiem, że nie powinno się tego jeść. Czy któraś z Was, która ma już dzieci, moze powiedzieć, że nie odżywiała się super, a na dzieciaczki to nie wpłynęło?
Nie odżywiam się zdrowo. Ciągnie mnie do słodyczy do fast foodow. A niestety powinnam trzymać dietę wątrobową.
Ze synem też jadłam co chciałam synek jest zdrowy. Urodził się przedwcześnie w 33tc Ale to z innych powodów.
 
No to Wasze odpowiedzi na szczęście podnoszą na duchu ❤️😀
A jaki wyszedł Wam cukier na badaniach? Ja mam glukozę 87 na czczo i może to nie jest aż tak źle, żeby totalnie rezygnować ze słodyczy... Staram się zachować umiar, ale niestety najbardziej ciągnie mnie do tego "niefajnego" jedzenia 😬
Ja mam inną skalę wyszło mi 5,2 A norma jest do 5,5. Trochę zmniejszyłam ilość spożywanych słodyczy. Były takie dni że non stop jadłam ciastka. Teraz staram się nie podjadać.
 
Martynka ja chyba tez bym nie spała 😂😂
U mnie sny raczej z tych dobrych i miłych nawet ostatnio mój dziadek świętej pamięci mi się śnił :) Ja w sny bardzo mocno wierze, szczególnie, ze przez ostatni rok mi się niestety sprawdzały ( łącznie z tym, ze dwa dni przed tym jak powódź zalała nasz nowy dom). Wyczytałam, ze generalnie to dobry znak, pozytywne zmiany i czas dla rodziny :)
A dziś mi się śniło, ze z przyjaciółka która tez jest w ciąży, ale w 8 miesiacu pojechaliśmy samochodem do Hiszpanii na imprezę 😂
 
reklama
Ja miałam przez jakiś czas koszmary, ale to było przed usg, na którym miało być po raz pierwszy serduszko
Super! Ja też mam ciągle złe myśli. Głupia ja🙈
Kiedy masz wizytę? I który tydzień? Jest nas tak dużo, ze już się pogubiłam, przepraszam 😮 na pewno po kolejnej wizycie będzie lżej ❤️
 
Do góry