reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Gratuluję dzisiejszych wizyt. Teraz będą już tylko takie 😊 ja muszę poczekać jeszcze tydzień na swoją to będzie już skończony 9 tydzień więc powinno być dużo widać ostatnim razem nawet nie było serca.bedzie niezły przeskok.

Też macie Taki sluzotok...? Masakra już mnie to denerwuje bo Czuje jak bym popuszczala momentami.

Raz mi poleciało gdy kichłam, a tak poza tym to jest normalnie
 
reklama
Nareszcie same dobre wiadomości [emoji3531][emoji3531]
@lucy.araya na kiedy wyliczyła Ci termin ? Ja tydzień temu miałam podobnie 6t1d i 0.43 cm szczęścia [emoji3059][emoji3059]
Nie podała mi Dokladnie szczerze mówiąc a i ja nie zapytałam czy można oszacować ☺️ Ale biorąc pod uwagę to, kiedy mialam owulację to po 20 maja zapewne. A jak u Ciebie?😊
 
Dziewczyny, czy wy się odżywiacie super zdrowo? Zero słodyczy, niski indeks glikemiczny i tak dalej? Strasznie ciągnie mnie do słodkiego, fast foodów i wszystkiego z białej mąki :(( a wiem, że nie powinno się tego jeść. Czy któraś z Was, która ma już dzieci, moze powiedzieć, że nie odżywiała się super, a na dzieciaczki to nie wpłynęło?
Tak, ja. Jadlam jak słoń. I na co mialam ochote. Czekolada, chrupki, fast foody, chleb. Mała urodzila się zdrowa i malutka. 51 cm i 3160g 😍
 
Hej, jestem po wizycie.
JESZCZE serduszka nie usłyszalam bo jednak do 5t2d. Ale na te chwile wszystko wporzadku. Kolejna wizyta za 2 tyg.

Mdłości męczą nadal.
To super, że na ten moment jest ok! Ja jak bylam dwa tygodnie temu, też w 5 t, bylo widac tylko pęcherzyk ale tak jak pisałam - długie cykle i młodsza ciąża 🙂 Mnie też mdli, w momencie gdy tylko poczuję tę gulę ratują trochę niewielkie ilości słonej przekąski - paluszek czy krakers. Tez staram się nie przesadzić bo szybko łapię wagę 😃
 
Tak, ja. Jadlam jak słoń. I na co mialam ochote. Czekolada, chrupki, fast foody, chleb. Mała urodzila się zdrowa i malutka. 51 cm i 3160g 😍
No to Wasze odpowiedzi na szczęście podnoszą na duchu ❤️😀
A jaki wyszedł Wam cukier na badaniach? Ja mam glukozę 87 na czczo i może to nie jest aż tak źle, żeby totalnie rezygnować ze słodyczy... Staram się zachować umiar, ale niestety najbardziej ciągnie mnie do tego "niefajnego" jedzenia 😬
 
reklama
Do góry