reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Ja tak miałam w pierwszej ciąży że cały czas myślałam o tym aby szybko zleciała i tak odliczalam każdy tydzień. W tej ciąży zamierzam bardziej się nią cieszyć, myśleć pozytywnie i nie odliczać a się nią "delektować" [emoji16]
Tak ja też. Jak najdłużej niech trwa😂 bezkarne leżenie, cisza, odpoczynek. Potem się zacznie jazda. 😂
 
reklama
Zaczyna mnie dziś pobolewać brzuch. Ale nie tak jak na okres tylko tak po bokach jakby przy jajnikach. Takie ciągnięcia. To chyba znak że macica się rozciąga?
 
Do endokrynologia będziesz musiała się udać. Ja mam 2.6 TSH i leki dostałam, więc tobie też przepiszą i cały "pakiet tarczycowy" (nie tylko tsh) będziesz musiała zrobić, ale to już jest decyzja lekarza. Tsh trzeba będzie pilnować, bo czasami jest potrzebna modyfikacja dawki.

Miałam też zlecone badanie FT4 zobaczę co powie ginekolog w sobotę. Dzięki za porade :)
 
Wg om 1maja ale jedna apka pokazuje 30 kwietnia. Jednak ja mam owu późno bo długie cykle więc stawiam na maj. Na pierwszym usg wyszło ze ciaza tydzień młodsza ale lekarz mowil ze badanie do poprawki ze względu na niewygodne do pomiarów położenie zarodka. Jutro mam usg. Trochę się boje ale obawy to normalka.
No to ja będę mieć na końcówkę maja termin, będę się sugerować terminem co gin powie bo jedna mi pokazuje że już mam 5t6d a druga 5t1d albo nawet 4t6d.. Nie mam pojęcia nawet w którym tyg jestem.
 
No to ja będę mieć na końcówkę maja termin, będę się sugerować terminem co gin powie bo jedna mi pokazuje że już mam 5t6d a druga 5t1d albo nawet 4t6d.. Nie mam pojęcia nawet w którym tyg jestem.
Takie rozbieżności no raczej normalka. Ja patrzę na termin z om a potem ten z prenatalnych będzie drugim wyznacznikiem. I tak termin porodu to data umowna. Dziecko może się urodzić 2 tygodnie przed wyznaczoną datą jak i dwa po.
Ja np córki rodziłam prawie idealnie. No Pati była najpóźniej bo 10 dni po, Tysia w dniu terminu a Maja dwa dni po😁
 
Dzień dobry.
Czy można się do was dołączyć?, 🙃
Jestem mamą 4 dzieci, najstarsza pociecha ma już 20 lat najmłodszy 10 lat (autysta)... Obecnie spodziewam się kolejnego maluszka,,, 12 go września byłam na 1 wizycie i wyszło z usg 5 tydzień 3 dni i pęcherzyk ciążowy. .. Teraz w sobotę 26 go kolejna wizyta i zobaczę co i jak... Mój wiek 39 lat (ps - czuje się na te 29 😎🙊)
witaj. U ciebie jest sam pecherzyk czy pęcherzyk żółtkowy też?.
Stresuje się tym moim usg że był sam pecherzyk. Mam nadzieję że za 2 tyg już fasolkę zobaczę ale to będą długie 2 tygodnie....
 
reklama
Ja zaraz Was doczytam... Tylko chciałam najpierw napisać, że mój Dzidź ma 38 mm i pulsujące ❤️

Termin z om 17 maja (dziś 6 tyg 3 dni), ale wg mnie owu była 3 dni później, więc jest 6 tyg 0 i wg usg też tak jest 😊 więc pewnie 20 maja. A urodzi się i tak kiedy zechce 😂

Luteina 2x1
Duphaston 2x1
Polocard 1 x 75
Femibion 1
No i nystatyna, bo mam jakieś zapalenie...

Wizyta 22 października.
(jak nie wytrzymam tyle, to pójdę tu na usg za 2 tyg. żeby się upewnić w 8 tyg., że wszystko ok...)

Teraz mam mieć wizyty co miesiąc
 

Załączniki

  • IMG_20200924_162212.jpg
    IMG_20200924_162212.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 71
Do góry