reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Bardzo i długo plamiłaś? Ja biore 4xdziennie..i nadal plamię..😥 już tracę nadzieję..jutro ide na betę i zobaczymy czy wzrosła,ale mam przeczucie że nie..
Nie długo i mało, takie brązowe male. Bo badnaiu u gin było więcej.
Słuchaj no może być różnie, jeżeli cos poszło nie tak to nawet jakbyś zjadła pudełko duphastonu to nie wiele to da. Ale nie trać nadzieji. Z doświadczenia mogę Ci tylko poradzić aby ewentualna strata bolała mniej, trzeba to some wytłumaczyć. Ja sobie tłumaczyłam to tak, ze zarodek rozwijal sie nie tak jak trzeba od początku i organizm sam zwalczył to co nie jest doskonale. Po 3 miesiącach od zabiegu byłam w ciąży i mam piękna i zdrową 9 latkę. Jeszcze jest nadzieja ale jak jej nie będzie to pamiętaj, ze to dziecko się urodzi ale w innym terminie 💓💓💓
 
ja mam pierwsza w 8 tygodniu i z tego co widzę to chyba nikt nie miał swojej pierwszej wizyty tak późno 🤨 ale wiem, ze moja Pani ginekolog specjalnie mnie tak późno umówiła abym mogła więcej zobaczyć. Ciekawe kiedy będzie chciała żebym przyszła następnym razem. Ktoś ma zdjęcie usg 8 tydzień? Jestem ciekawa co tam już widać 🥰
Ja będę miała pierwszą wizytę w 7t1d celowo tak sobie umówiłam żeby już było widać. A od początku jestem obstawiona lekami na podtrzymanie i na ewentualność która mogłaby się powtórzyć w poprzedniej ciąży czyli zespół HELLP
 
Mi właśnie genetyk powiedział w związku z poronieniem żeby się umówić wczesniej . Więc podpytam w środę lekarkę co i jak bo chciałabym skorzystać z NFZ
 
zazdroszczę że to już 10 tydzień. Ja jutro zaczynam 8 i modlę się żeby szybciej zlecialoo
Ja tak miałam w pierwszej ciąży że cały czas myślałam o tym aby szybko zleciała i tak odliczalam każdy tydzień. W tej ciąży zamierzam bardziej się nią cieszyć, myśleć pozytywnie i nie odliczać a się nią "delektować" [emoji16]
 
reklama
Raany to jak ja będę szła na pierwszą wizytę to ty już będziesz się szykować na prenatalne [emoji28]na kiedy masz termin?
Wg om 1maja ale jedna apka pokazuje 30 kwietnia. Jednak ja mam owu późno bo długie cykle więc stawiam na maj. Na pierwszym usg wyszło ze ciaza tydzień młodsza ale lekarz mowil ze badanie do poprawki ze względu na niewygodne do pomiarów położenie zarodka. Jutro mam usg. Trochę się boje ale obawy to normalka.
 
Do góry