reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Dziękuję 🤗
Mam wszystko brać do następnej wizyty, czyli kolejne 4 tygodnie, czyli do 10ego tygodnia. Później nie wiem...


A wiecie co mi dziś powiedziała pani profesor?
Że ją to nie obchodzi, że mam od zawsze problemy z wypróżnianiem, bo mam zrobić tak, żeby raz dziennie była kupa 🤯🤪🤦‍♀️
A jak powiedziałam, że piję na czczo wodę z miodem i cytryną, później kefir, później kawę, będę jadła śliwki i ponoć kapusta kiszona działa, to prawie mnie zjadła. Powiedziała, że mam jeść jak małe dziecko, nie mogę wzdymającego i zapytała czy niemowlakowi też bym dała kapustę kiszoną 😶 to już się nie odzywałam 😂
A miałam gotować kapuśniak z koszonej 🤔 i tak chyba ugotuje 😉
A czemu masz jeść jak małe dziecko nie rozumiem. To jak będziesz jadła marchwianke i kleik to ma w czymś pomagać?
 
reklama
Dziękuję 🤗
Mam wszystko brać do następnej wizyty, czyli kolejne 4 tygodnie, czyli do 10ego tygodnia. Później nie wiem...


A wiecie co mi dziś powiedziała pani profesor?
Że ją to nie obchodzi, że mam od zawsze problemy z wypróżnianiem, bo mam zrobić tak, żeby raz dziennie była kupa 🤯🤪🤦‍♀️
A jak powiedziałam, że piję na czczo wodę z miodem i cytryną, później kefir, później kawę, będę jadła śliwki i ponoć kapusta kiszona działa, to prawie mnie zjadła. Powiedziała, że mam jeść jak małe dziecko, nie mogę wzdymającego i zapytała czy niemowlakowi też bym dała kapustę kiszoną 😶 to już się nie odzywałam 😂
A miałam gotować kapuśniak z koszonej 🤔 i tak chyba ugotuje 😉

Mi też lekarz przepisał bez jakichkolwiek badań ☺️ Może tak zapobiegawczo lub ze względu na moją małą nadżerkę hmm🤔Właśnie kapuśniak dzisiaj zrobiłam dla mojego majstra, bo mnie sam zapach odpycha 😀
 
Ja miałam tylozgiecie, ale lekarz mówił że po porodzie się prostuje i faktycznie później na kontroli miałam przodozgiecie. Dzisiaj mam bol jakby reumatyzm. Może to też na zmianę pogody czy cos od kości idzie bo Czuje całe nogi też
U mnie się jakoś nigdy nie wyprostowało, więc pewnie różnie bywa :)
 
Dziękuję 🤗
Mam wszystko brać do następnej wizyty, czyli kolejne 4 tygodnie, czyli do 10ego tygodnia. Później nie wiem...


A wiecie co mi dziś powiedziała pani profesor?
Że ją to nie obchodzi, że mam od zawsze problemy z wypróżnianiem, bo mam zrobić tak, żeby raz dziennie była kupa 🤯🤪🤦‍♀️
A jak powiedziałam, że piję na czczo wodę z miodem i cytryną, później kefir, później kawę, będę jadła śliwki i ponoć kapusta kiszona działa, to prawie mnie zjadła. Powiedziała, że mam jeść jak małe dziecko, nie mogę wzdymającego i zapytała czy niemowlakowi też bym dała kapustę kiszoną 😶 to już się nie odzywałam 😂
A miałam gotować kapuśniak z koszonej 🤔 i tak chyba ugotuje 😉
Sorio nie kumam tego co ci pani profesor powiedziała...
 
Nie potrafię się na razie cieszyć tylko mysle jak przetrwać kolejny dzień
Zdaniem większości kobiet pierwszy trymestr jest najgorszy, więc powoli powoli zbliżamy się do końca, chociaż wiadomo, że każda z nas jest inna i dla niektórych na przykład najgorsza jest zgaga z 3 trymestru :) życzę, żeby Ci szybko przeszło złe samopoczucie i żebyś się mogła cieszyć tym wyjątkowym stanem.
 
Ja zaraz Was doczytam... Tylko chciałam najpierw napisać, że mój Dzidź ma 38 mm i pulsujące ❤

Termin z om 17 maja (dziś 6 tyg 3 dni), ale wg mnie owu była 3 dni później, więc jest 6 tyg 0 i wg usg też tak jest 😊 więc pewnie 20 maja. A urodzi się i tak kiedy zechce 😂

Luteina 2x1
Duphaston 2x1
Polocard 1 x 75
Femibion 1
No i nystatyna, bo mam jakieś zapalenie...

Wizyta 22 października.
(jak nie wytrzymam tyle, to pójdę tu na usg za 2 tyg. żeby się upewnić w 8 tyg., że wszystko ok...)

Teraz mam mieć wizyty co miesiąc
Cudowne wiadomości!!!! 💓
 
reklama
Dzień dobry.
Czy można się do was dołączyć?, 🙃
Jestem mamą 4 dzieci, najstarsza pociecha ma już 20 lat najmłodszy 10 lat (autysta)... Obecnie spodziewam się kolejnego maluszka,,, 12 go września byłam na 1 wizycie i wyszło z usg 5 tydzień 3 dni i pęcherzyk ciążowy. .. Teraz w sobotę 26 go kolejna wizyta i zobaczę co i jak... Mój wiek 39 lat (ps - czuje się na te 29 😎🙊)
Hej!
Witaj w gronie wielodzietnych 😁 ja czekam na 4!:)
 
Do góry