reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Ja zaraz Was doczytam... Tylko chciałam najpierw napisać, że mój Dzidź ma 38 mm i pulsujące ❤

Termin z om 17 maja (dziś 6 tyg 3 dni), ale wg mnie owu była 3 dni później, więc jest 6 tyg 0 i wg usg też tak jest 😊 więc pewnie 20 maja. A urodzi się i tak kiedy zechce 😂

Luteina 2x1
Duphaston 2x1
Polocard 1 x 75
Femibion 1
No i nystatyna, bo mam jakieś zapalenie...

Wizyta 22 października.
(jak nie wytrzymam tyle, to pójdę tu na usg za 2 tyg. żeby się upewnić w 8 tyg., że wszystko ok...)

Teraz mam mieć wizyty co miesiąc

A dlaczego masz i luteine i duphaston ? :)
 
reklama
Ja zaraz Was doczytam... Tylko chciałam najpierw napisać, że mój Dzidź ma 38 mm i pulsujące ❤

Termin z om 17 maja (dziś 6 tyg 3 dni), ale wg mnie owu była 3 dni później, więc jest 6 tyg 0 i wg usg też tak jest 😊 więc pewnie 20 maja. A urodzi się i tak kiedy zechce 😂

Luteina 2x1
Duphaston 2x1
Polocard 1 x 75
Femibion 1
No i nystatyna, bo mam jakieś zapalenie...

Wizyta 22 października.
(jak nie wytrzymam tyle, to pójdę tu na usg za 2 tyg. żeby się upewnić w 8 tyg., że wszystko ok...)

Teraz mam mieć wizyty co miesiąc

Dobrze, że pojechałaś cieszę się mega ❤️
Luteinę przez ile dni musisz brać?
 
czesc kobiety, jutro mam dostać okres, ale wczorajszy test pokazał blada kreskę, dziś kreska dalej blada, Ale wyszła w krótkim czasie, więc bardzo nieśmiało sie melduję. Dziś załatwiłam sobie telekonsultacje, mam receptę na duphaston 2xdziennie, ze względu na dwa poronienia w tym roku. Bardzo się boję i modlę, żeby okres nie chciał przyjść, aczkolwiek przygotowana jestem na wszystko. Moj problem to niski progesteron, który moja lekarka zbagatelizowala, stąd teraz od razu postarałam sie o tabletki. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Trzymam kciuki i gratuluję ❤️

Dzień dobry.
Czy można się do was dołączyć?, 🙃
Jestem mamą 4 dzieci, najstarsza pociecha ma już 20 lat najmłodszy 10 lat (autysta)... Obecnie spodziewam się kolejnego maluszka,,, 12 go września byłam na 1 wizycie i wyszło z usg 5 tydzień 3 dni i pęcherzyk ciążowy. .. Teraz w sobotę 26 go kolejna wizyta i zobaczę co i jak... Mój wiek 39 lat (ps - czuje się na te 29 😎🙊)

Gratuluję ❤️ ps Ja też mam 39 (przy porodzie będzie już 40...), ale ostatnio czuję się na 49... Nie mam siły 😂
Ps2 Ale się cieszę, że już nie jestem sama "taka dojrzała" 😁

Dzień dobry. Jestem mamą od 4 lat. Od trzech lat staraliśmy się o kolejną dzidzię. Leczyliśmy się w Invicta. W marcu i maju miałam nie udaną inseminację. W listopadzie planowaliśmy invitro. A tu niespodzianka pozytywne testy 😍

Piękna niespodzianka 😍 gratuluję ❤️

A dlaczego masz i luteine i duphaston ? :)
Też się zastanawiam 🤔 no ale to chyba tak, jakbym miała np 4 razy jedno z nich, a ktoś tu też tak ma 🤔
Nie wiem... Ale ufam mojej dziwnej pani doktor, bo ma tytuł profesora, jest ordynatorem, więc już przeszła dużo różnych przypadków 🙂

Ps A najbardziej się cieszę, że mam polocard 😉 wiem, że to głupie, ale tak się boję o to serduszko, żeby się nie powtórzyło to sprzed roku, że jak myślę, że zacznę to łykać, to już będzie dobrze 🤦‍♀️😁
 
U mnie też jakaś masakra wzięłam magnez czuje ogólnie napięcie jakies w nogach i brzuch mocno dość boli aż w krzyżu. Leżę odpoczywam
To mnie nie boli brzuch tylko właśnie plecy, tam na dole. Tylko, że ja mam tyłozgięcie macicy, więc to może dlatego 🤔 Dokładnie w miejscu gdzie podczas porodu miałam bóle krzyżowe teraz też cały czas czuję ucisk, to chyba znak, że przy kolejnym porodzie jeśli dojdzie do SN to mnie bóle krzyżowe nie ominą :o
 
Dobrze, że pojechałaś cieszę się mega ❤️
Luteinę przez ile dni musisz brać?
Dziękuję 🤗
Mam wszystko brać do następnej wizyty, czyli kolejne 4 tygodnie, czyli do 10ego tygodnia. Później nie wiem...


A wiecie co mi dziś powiedziała pani profesor?
Że ją to nie obchodzi, że mam od zawsze problemy z wypróżnianiem, bo mam zrobić tak, żeby raz dziennie była kupa 🤯🤪🤦‍♀️
A jak powiedziałam, że piję na czczo wodę z miodem i cytryną, później kefir, później kawę, będę jadła śliwki i ponoć kapusta kiszona działa, to prawie mnie zjadła. Powiedziała, że mam jeść jak małe dziecko, nie mogę wzdymającego i zapytała czy niemowlakowi też bym dała kapustę kiszoną 😶 to już się nie odzywałam 😂
A miałam gotować kapuśniak z koszonej 🤔 i tak chyba ugotuje 😉
 
Też się zastanawiam 🤔 no ale to chyba tak, jakbym miała np 4 razy jedno z nich, a ktoś tu też tak ma 🤔
Nie wiem... Ale ufam mojej dziwnej pani doktor, bo ma tytuł profesora, jest ordynatorem, więc już przeszła dużo różnych przypadków 🙂

Ps A najbardziej się cieszę, że mam polocard 😉 wiem, że to głupie, ale tak się boję o to serduszko, żeby się nie powtórzyło to sprzed roku, że jak myślę, że zacznę to łykać, to już będzie dobrze 🤦‍♀️😁

Rozumiem tak po prostu z ciekawości pytam. Trzeba ufać swojemu lekarzowi :) Ja też na luteinie acardzie i heparynie :p
 
reklama
To mnie nie boli brzuch tylko właśnie plecy, tam na dole. Tylko, że ja mam tyłozgięcie macicy, więc to może dlatego 🤔 Dokładnie w miejscu gdzie podczas porodu miałam bóle krzyżowe teraz też cały czas czuję ucisk, to chyba znak, że przy kolejnym porodzie jeśli dojdzie do SN to mnie bóle krzyżowe nie ominą :o
Ja miałam tylozgiecie, ale lekarz mówił że po porodzie się prostuje i faktycznie później na kontroli miałam przodozgiecie. Dzisiaj mam bol jakby reumatyzm. Może to też na zmianę pogody czy cos od kości idzie bo Czuje całe nogi też
 
Do góry