reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A w którym tyg co bylyscie na wizycie i potwierdziła dwa pęcherzyki? Ja byłam wczoraj 5-6 tydzień. Ciaza trochę młodsza niz z om i był jeden pęcherzyk i tak się zastanawiam czy mogą się jeszcze dwa pokazać [emoji33]
 
reklama
Co ile chodźcie na badania? Na pierwszym byłam około 6 tygodnia i na następną wizytę umowilam się za 3 tygodnie. Mam wrażenie, że częściej chodźcie do gina niż ja :)
 
Co ile chodźcie na badania? Na pierwszym byłam około 6 tygodnia i na następną wizytę umowilam się za 3 tygodnie. Mam wrażenie, że częściej chodźcie do gina niż ja :)
Też mam takie wrażenie xD w 7t było serduszko a na kolejną mam przyjść z wynikami między 16 a 19 października to będzie 11t5d-12t
 
czesc kobiety, jutro mam dostać okres, ale wczorajszy test pokazał blada kreskę, dziś kreska dalej blada, Ale wyszła w krótkim czasie, więc bardzo nieśmiało sie melduję. Dziś załatwiłam sobie telekonsultacje, mam receptę na duphaston 2xdziennie, ze względu na dwa poronienia w tym roku. Bardzo się boję i modlę, żeby okres nie chciał przyjść, aczkolwiek przygotowana jestem na wszystko. Moj problem to niski progesteron, który moja lekarka zbagatelizowala, stąd teraz od razu postarałam sie o tabletki. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
czesc kobiety, jutro mam dostać okres, ale wczorajszy test pokazał blada kreskę, dziś kreska dalej blada, Ale wyszła w krótkim czasie, więc bardzo nieśmiało sie melduję. Dziś załatwiłam sobie telekonsultacje, mam receptę na duphaston 2xdziennie, ze względu na dwa poronienia w tym roku. Bardzo się boję i modlę, żeby okres nie chciał przyjść, aczkolwiek przygotowana jestem na wszystko. Moj problem to niski progesteron, który moja lekarka zbagatelizowala, stąd teraz od razu postarałam sie o tabletki. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Cześć trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry