reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Co ile chodźcie na badania? Na pierwszym byłam około 6 tygodnia i na następną wizytę umowilam się za 3 tygodnie. Mam wrażenie, że częściej chodźcie do gina niż ja :)
ja mam pierwsza w 8 tygodniu i z tego co widzę to chyba nikt nie miał swojej pierwszej wizyty tak późno 🤨 ale wiem, ze moja Pani ginekolog specjalnie mnie tak późno umówiła abym mogła więcej zobaczyć. Ciekawe kiedy będzie chciała żebym przyszła następnym razem. Ktoś ma zdjęcie usg 8 tydzień? Jestem ciekawa co tam już widać 🥰
 
A w którym tyg co bylyscie na wizycie i potwierdziła dwa pęcherzyki? Ja byłam wczoraj 5-6 tydzień. Ciaza trochę młodsza niz z om i był jeden pęcherzyk i tak się zastanawiam czy mogą się jeszcze dwa pokazać [emoji33]
ja byłam na samym początku 6 tyg więc lekarz powiedział że widzi dwie kropeczki ale sa malutkie i powie dokładnie przy kolejnej wizycie za 2 tyg.
Wtedy już będzie wiadomo czy są nadal dwie czy jedna i czy bije serduszko.
Ogólnie powiedział że mogę przyjść w 10 tyg. ale dla mnie było to za długo żyć w niepewności czy wszystko dobrze z maleństwami.
Więc wizytę mam na 07.10.20 r.
 
czesc kobiety, jutro mam dostać okres, ale wczorajszy test pokazał blada kreskę, dziś kreska dalej blada, Ale wyszła w krótkim czasie, więc bardzo nieśmiało sie melduję. Dziś załatwiłam sobie telekonsultacje, mam receptę na duphaston 2xdziennie, ze względu na dwa poronienia w tym roku. Bardzo się boję i modlę, żeby okres nie chciał przyjść, aczkolwiek przygotowana jestem na wszystko. Moj problem to niski progesteron, który moja lekarka zbagatelizowala, stąd teraz od razu postarałam sie o tabletki. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Gratulacje..Trzymam kciuki😊
 
Starsza ma na imię Róża 😊 Młodsza jak będzie dziewczynka to Lila, a jak chłopak to Artur 😉
Różnica miała być mniejsza, ale to życie pisze nam swój scenariusz i czasem życie nie idzie w parze z pragnieniami. W tym roku dopiero, po ponad 5 latach, kupiliśmy swoje mieszkanie. I to tak trochę dziwnie, bo mieszkanie kupiliśmy małe, 52m2, dwie sypialnie i salon z kuchnią. Miał być dla 3 osób, będzie dla 4. Marzę o tym, by w przyszłości zmienić je na dom, ale zobaczymy co życie przyniesie 😉
A Jagoda to kto? Jak można Zapytać, bo mnie zaciekawilo😊😁🙈 spokojnie, ja mam moeszkanie 53 metry. Jest totalnie nieustawne. Tam w 3 jest ciezko bardzo bo brak miejskiego ogrzewania, piec kaflowy, ale tylko w jednym pokoju, woda ciepla z bjlera więc limitowana. I ciemno, wszystkie okna od północy. Szukamy czegoś, tylko trochę jeszcze do wkladu nam brakuje. A z różnica wieku 5 lat to nie az tak duzo. Mi zajęło po stracie aż 8 lat zanim znowu zaszlam w ciążę🙈
 
reklama
Do góry