reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A Jagoda to kto? Jak można Zapytać, bo mnie zaciekawilo😊😁🙈 spokojnie, ja mam moeszkanie 53 metry. Jest totalnie nieustawne. Tam w 3 jest ciezko bardzo bo brak miejskiego ogrzewania, piec kaflowy, ale tylko w jednym pokoju, woda ciepla z bjlera więc limitowana. I ciemno, wszystkie okna od północy. Szukamy czegoś, tylko trochę jeszcze do wkladu nam brakuje. A z różnica wieku 5 lat to nie az tak duzo. Mi zajęło po stracie aż 8 lat zanim znowu zaszlam w ciążę🙈

😉
 
ja mam pierwsza w 8 tygodniu i z tego co widzę to chyba nikt nie miał swojej pierwszej wizyty tak późno [emoji2955] ale wiem, ze moja Pani ginekolog specjalnie mnie tak późno umówiła abym mogła więcej zobaczyć. Ciekawe kiedy będzie chciała żebym przyszła następnym razem. Ktoś ma zdjęcie usg 8 tydzień? Jestem ciekawa co tam już widać [emoji3059]
Ja mam mieć pierwsza wizytę za 2 tyg i to będzie 7t5d [emoji16]
 
czesc kobiety, jutro mam dostać okres, ale wczorajszy test pokazał blada kreskę, dziś kreska dalej blada, Ale wyszła w krótkim czasie, więc bardzo nieśmiało sie melduję. Dziś załatwiłam sobie telekonsultacje, mam receptę na duphaston 2xdziennie, ze względu na dwa poronienia w tym roku. Bardzo się boję i modlę, żeby okres nie chciał przyjść, aczkolwiek przygotowana jestem na wszystko. Moj problem to niski progesteron, który moja lekarka zbagatelizowala, stąd teraz od razu postarałam sie o tabletki. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Moim problem jest to samo, bierz duphaston i bądź dobrej myśli. W tej ciąży już plamiłam, duphason pomógł, plamienia ustały, widziałam juz zarodek i serduszko i jutro ide raz jeszcze na usg. Robiłam w pn badania na progesteron i mam niespełna 11. Norma jest od 11. Lekarka mówi, ze duphaston ratuje sytuację. Też biorę 2 x dziennie. Trzymam kciuki
 
reklama
Ja teraz mialam częściej wizytę przez to plamienie i dodatkowe usg bo tamto wyszło jal wyszło. Później pewnie juz co 4 tyg, z tym ze i mnie może wydawać się częściej bo wizyta u gin to jedno a usg drugie. To są dwie osobne wizyty. Niedługo i tak kolejne usg, chyba 11-14 tydzien? Potem 18-20. Jakoś tak
 
Do góry