reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ale masz już potwierdzona ciążę bliźniaczą? Ja też po pierwszej wizycie miałam stres i niedowierzanie. Teraz już przyzwyczaiłam się do tej myśli. Mam 32 lata i też to moja pierwsza ciąża 😊
ale super. Ja tez mogę mieć bliźniaki. Dlatego tez jestem tak ciekawa pierwszej wizyty a to jeszcze prawie 2 tygodnie. 😔
 
reklama
Pamiętajcie ze juz w ciazy budujecie smaki Waszego dziecka [emoji9]
Będzie preferowało to, co w ciazy pochlanialyscie w największych ilościach. Taka świadomość wiele zmienia . Zachciankj pojawiają się często wtedy gdy w organizmie matki pojawiają się niedobory. Także zbilansowana dieta jesy bardzo ważna:*
Akurat u moich dzieci to się nie sprawdza. Pochłaniają wszystko jak leci :D
 
Ale masz już potwierdzona ciążę bliźniaczą? Ja też po pierwszej wizycie miałam stres i niedowierzanie. Teraz już przyzwyczaiłam się do tej myśli. Mam 32 lata i też to moja pierwsza ciąża 😊
Jeszcze jestem przed wizytą. Takze nie wiem czy zobaczę jedno bobo czy dwójkę 🙈. Wielka niewiadoma. I tu mam na myśli wszystko.
Wszystko mnie stesuje
 
Zazdroszczę Wam, że macie ochotę na cokolwiek, mnie to chyba od wszystkiego teraz odrzuca [emoji24]
Mi najlepiej wchodzi kanapka z serem żółtym, pomidorem i majonezem i płatki z mlekiem te zwykle [emoji16] więc praktycznie gdyby nie to że gotuję dla córki i też zjem to pewnie bym jadła tylko to bo na nic innego nie mam ochoty
 
Mi najlepiej wchodzi kanapka z serem żółtym, pomidorem i majonezem i płatki z mlekiem te zwykle [emoji16] więc praktycznie gdyby nie to że gotuję dla córki i też zjem to pewnie bym jadła tylko to bo na nic innego nie mam ochoty
A ja o dziwo mam ochotę na zdrowe rzeczy ;D na sałatki, zupy itd. a jak pomyślę o mięsie to raczej odrzuca.
U mnie druga wizyta 29.09. to będzie 7+7 ;)
 
reklama
Do góry