reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Odnośnie tych terminów mam ten sam problem. Mam aplikacje Mój kalendarzyk i tam pokazuje mi 7 t ,Flo dziś 6t5d a wg USG z tamtego tygodnia dziś mam 6t1d . I bądź tu madrym...


Dziewczyny co na ból głowy możemy ? Pęka mi dziś ,jak tylko otworzyłam oczy boli i tak caaaly dzień. Już nie wiem co ze sobą zrobić... i do tego cholerne mdłości napadają co jakiś czas ... masakra
 
Odnośnie tych terminów mam ten sam problem. Mam aplikacje Mój kalendarzyk i tam pokazuje mi 7 t ,Flo dziś 6t5d a wg USG z tamtego tygodnia dziś mam 6t1d . I bądź tu madrym...


Dziewczyny co na ból głowy możemy ? Pęka mi dziś ,jak tylko otworzyłam oczy boli i tak caaaly dzień. Już nie wiem co ze sobą zrobić... i do tego cholerne mdłości napadają co jakiś czas ... masakra
Mi na ból głowy najlepiej pomógł masaż karku w wykonaniu męża 😊 Polecam, naprawdę. Mnie bolała głowa dzień w dzień, po masażu jak ręką odjął 🙂
 
Odnośnie tych terminów mam ten sam problem. Mam aplikacje Mój kalendarzyk i tam pokazuje mi 7 t ,Flo dziś 6t5d a wg USG z tamtego tygodnia dziś mam 6t1d . I bądź tu madrym...


Dziewczyny co na ból głowy możemy ? Pęka mi dziś ,jak tylko otworzyłam oczy boli i tak caaaly dzień. Już nie wiem co ze sobą zrobić... i do tego cholerne mdłości napadają co jakiś czas ... masakra
Ja niestety też sobie wczoraj nie podadzilam z bólem głowy apap wzięłam i poszlam spac
 
Cześć Dziewczyny 🙂

Zaczęłam czytać Wasz wątek, ale jestem dopiero na 25 stronie 😉
Mam nadzieję, że będę się mogła rozgościć w tym wątku...
OM 10.08.
Test pozytywny, choć kreska ledwo widoczna 07.09.
4 razy betę robiłam i rośnie (cały czas przyrost w normie, choć coraz mniejszy, więc niestety jestem w stresie...)
Wczoraj byłam u gina i pęcherzyk jest. Ponoć dziecko też (2 mm)...
Wg okresu był to 5t5d, choć wg mnie zapłodnienie było 2 lub 3 dni później...
Serduszka na razie nie widać.
W czwartek jadę do profesor, która się mną opiekuje od roku i mam nadzieję, że wszystko będzie ok...
Niestety w listopadzie tamtego roku poroniłam (8 tydzień, ale serce przestało bić w 7ym), mam 39 lat, a od lutego mam odkładaną operację, która ma mnie uratować przed rakiem...
Tak więc, jeśli teraz się nie uda, to już chyba nie będzie możliwości...
Ps Mam 2 córki 11 i 13 lat 💕
 
Cześć Dziewczyny 🙂

Zaczęłam czytać Wasz wątek, ale jestem dopiero na 25 stronie 😉
Mam nadzieję, że będę się mogła rozgościć w tym wątku...
OM 10.08.
Test pozytywny, choć kreska ledwo widoczna 07.09.
4 razy betę robiłam i rośnie (cały czas przyrost w normie, choć coraz mniejszy, więc niestety jestem w stresie...)
Wczoraj byłam u gina i pęcherzyk jest. Ponoć dziecko też (2 mm)...
Wg okresu był to 5t5d, choć wg mnie zapłodnienie było 2 lub 3 dni później...
Serduszka na razie nie widać.
W czwartek jadę do profesor, która się mną opiekuje od roku i mam nadzieję, że wszystko będzie ok...
Niestety w listopadzie tamtego roku poroniłam (8 tydzień, ale serce przestało bić w 7ym), mam 39 lat, a od lutego mam odkładaną operację, która ma mnie uratować przed rakiem...
Tak więc, jeśli teraz się nie uda, to już chyba nie będzie możliwości...
Ps Mam 2 córki 11 i 13 lat 💕
Będzie dobrze! Rozumiem że operacja ginekologiczna?
 
Dzień dobry ! Dziś pierwsza wizyta! Niestety dopiero bo o 19 więc dzień będzie mi się dłużył:( mam nadzieję że z maluszkiem wszystko ok . Chwilowo przestałam wymiotować jednak czasem mnie tak zmuli że mam wrażenie że nie wytrzymam ale obchodzi się bez łazienki :D od 2 dni a właściwie nocy wstaje min 2razy na siku . Rano tak mnie ssie że jak nie zjem czegoś to niedobrze mi. Okropnie bolą mnie plecy a dokładniej w krzyżu.. masakra...
 
Dzień dobry ! Dziś pierwsza wizyta! Niestety dopiero bo o 19 więc dzień będzie mi się dłużył:( mam nadzieję że z maluszkiem wszystko ok . Chwilowo przestałam wymiotować jednak czasem mnie tak zmuli że mam wrażenie że nie wytrzymam ale obchodzi się bez łazienki :D od 2 dni a właściwie nocy wstaje min 2razy na siku . Rano tak mnie ssie że jak nie zjem czegoś to niedobrze mi. Okropnie bolą mnie plecy a dokładniej w krzyżu.. masakra...
Mnie też bolą plecy i mam tak już od owulacji. Początkowo ciągły ból ale teraz występuje sporadycznie, w nocy tak zaskoczy że nie mogę spać. W dzień tez jak zaboli to muszę się położyć a nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem. Jedynie na okres bolał mnie krzyż , ogólnie miałam bolesne miesiączki.
 
reklama
Do góry