reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mi flo pokazuje 5t3d a inne że 4t5d lub 4t3d. Ale czekam co mi powie gin żeby mieć jeszcze jeden termin do zapamiętania [emoji12]
 
Mieszkam w Anglii I niestety tutaj pierwsze wizyte odbywaja sie od 12 tug. Do 12 tug uwazaja ze wszystko moze sie wydarzyc. Tez nie moge spac. Chodzi spac o 2 a wstaje juz o 5 no moja 7 miesieczna coreczka sie juz wyspia ;) wiec chodzi jak zombie czasem.

No tak słyszałam, że tam takie dziwne podejście mają...
 
Dziewczyny bo ja to się już pogubiłam jak to liczyć. Mam trzy aplikacje i każda pokazuje inaczej tc. Jak chce wpisać datę poczęcia to z automatu zmienia mi na inny początek @.
OM była 15.08 data zapłodnienia 31.08 A cykle mam 30 dniowe. Dziś jest 37 dc.
Jednak apka pokazuje 5+0 druga 5+1 (35dc) A trzecia 5+1(36dc). Nic mi się nie zgadza :) jak byście to policzyły?

Ja trzymam się dnia poczęcia ;p u nas to tez był 31.08 🤪 za to OM 20.08
 
Z jakich apek korzystacie? Ja mam preglife
Preglife pokazuje mi 8tydzien 7+1 ale z tego co wiem to lekarze mówią wtedy 7 tydzień. Termin wg tej apki to 8maj, a gin wyliczył 9maj.
Mam też FLO ale używałam jej dużo wcześniej do zapisywania @ ogólnie kontrola dni cyklu☺️ Do ciąży mi w ogóle nie pasuje, bo pokazuje 8+1, a mam 7+1.
 
reklama
Dziewczyny bo ja to się już pogubiłam jak to liczyć. Mam trzy aplikacje i każda pokazuje inaczej tc. Jak chce wpisać datę poczęcia to z automatu zmienia mi na inny początek @.
OM była 15.08 data zapłodnienia 31.08 A cykle mam 30 dniowe. Dziś jest 37 dc.
Jednak apka pokazuje 5+0 druga 5+1 (35dc) A trzecia 5+1(36dc). Nic mi się nie zgadza :) jak byście to policzyły?
Ja też mam 15.08 termin ostatniej miesiączki, cykle 30 dniowe i datę zapl. 28. 08 i wychodzi mi termin 22 mają. Dzisiaj mam 5t1dz
 
Do góry