reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Nie wiem czy to objaw ale mi się bardzo pogorszyła cera. Syf goni syf i do tego jest jednocześnie tłusta i jakby przesuszona 😅
Oprócz tego mam bardzo nabrzmiałe piersi i bolą przy dotyku. Oprócz tego mam raz na jakiś czas jakieś kłucia w podbrzuszu albo w pachwinie ale takie delikatne 😄
A co mnie najbardziej denerwuje to uczycie ze ciagle coś ze mnie Leci i biegam co chwila do łazienki ze strachem ze może to krew czy coś a tam czysto 🤷🏼‍♀️😅
 
reklama
U mnie codziennie inaczej. Wczoraj się czułam ekstra. Powolutku ogarniałam teren wokół budowy. Za to noc tragedia.. od 2 do 5 nie spałam 😴 Piersi wciąż bolą- chociaż zauważyłam, ze w stanikach sportowych jest mi wygodniej. Mdłości raz są, raz ich nie ma. Generalnie im bardziej mdłe potrawy tym lepiej. Wszystko co kwaśne, ostre i słone nie podchodzi.
Dziś muszę tylko przetrwać wizytę u teściów i 4h drogi...
 
U mnie codziennie inaczej. Wczoraj się czułam ekstra. Powolutku ogarniałam teren wokół budowy. Za to noc tragedia.. od 2 do 5 nie spałam 😴 Piersi wciąż bolą- chociaż zauważyłam, ze w stanikach sportowych jest mi wygodniej. Mdłości raz są, raz ich nie ma. Generalnie im bardziej mdłe potrawy tym lepiej. Wszystko co kwaśne, ostre i słone nie podchodzi.
Dziś muszę tylko przetrwać wizytę u teściów i 4h drogi...
Ja wczoraj kręciłam zbrojenie😁 kurcze chciałabym mieć już koniec tej budowy a gdzie tu jeszcze do końca..
 
Nie wiem czy to objaw ale mi się bardzo pogorszyła cera. Syf goni syf i do tego jest jednocześnie tłusta i jakby przesuszona 😅
Oprócz tego mam bardzo nabrzmiałe piersi i bolą przy dotyku. Oprócz tego mam raz na jakiś czas jakieś kłucia w podbrzuszu albo w pachwinie ale takie delikatne 😄
A co mnie najbardziej denerwuje to uczycie ze ciagle coś ze mnie Leci i biegam co chwila do łazienki ze strachem ze może to krew czy coś a tam czysto 🤷🏼‍♀️😅
Z tym ze ciągle coś leci to okropne. Co wizyta w toalecie to sie tez obawiam żeby to krew nie była.
 
Zleci zobaczysz :) My się budujemy już 2 lata. Mieliśmy pełno perypetii z budowa łącznie z powodzią w czerwcu 🤷🏻‍♀️
My się budujemy od maja tego roku i też nonstap perypetie. Nie dość że dłużej Msc o pozwolenie czekaliśmy bo urzędy pozamykane ze wzgl na pandemie to jeszcze cały maj i czerwiec ulewy i nam wszystko zalewalo. Teraz jesteśmy na etapie pierwszego stropu ale robimy wszystko sami jak narazie. Ja pomagam ile mogę chociaż teraz już będzie z tym gorzej..
 
Dziewczyny mam do Was bardziej intymne pytanie. Czy współżyjecie ze swoimi partnerami ? Mnie lekarz w pierwszej ciąży zabronił ze względu na podtrzymanie teraz też jestem na podtrzymaniu Ale przed pierwszą wizytą. Współżyjemy Ale odrobinę rzadziej i delikatniej. Po jest wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry