reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Z objawów to różnie. Raczej czuje sie ok. Ciągnie w brzuchu ale od wczoraj jakby mniej albo tak mi się wydaje. Bola mnie piersi a sutki są mega wyczulone, jak chodzę bez stanika i dotykają bluzki to takie dziwne uczucie, no i od wczoraj męczy mnie senność. Wczoraj myślałam, ze to przez to, że poszłam spać ok 1 ale dzisiaj wstałam i zasypiam na siedząco. Czasami mnie zamdli i dzisiaj już kilka razy zakręciło mi się w głowie. Jakoś tak się czuje bylejak.
Przetłuszczają mi się też strasznie włosy, mylam wczoraj a dzisiaj wyglądają jak po 2 dniach nie mycia. Także tak dzisiaj u mnie. 😆
 
Czyli z tym brzuchem różnie bywa.
Coś mnie mdli od rana.
Spałam 10 h. I gdyby córka nie wstała mogłabym dalej.
Zazdroszczę. Ja się pół nocy męczyłam. Ja mdlosci nie nie mam i pewnie wogole mieć nie będę jak w poprzednich ciążach ale ssie mnie jak jestem głodna a teraz często się robię głodna 😬
 
Mnie bolą piersi i czasami brzuch ale najgorzej z tym promieniowaniem od bioder do nóg, ból straszny i często kręgosłup też dokucza
U mnie nabrzmiałe piersi, w ostatnim czasie nudności (ale odpukać od 2 dni lepiej), senność, wstawanie do toalety w nocy, no i cerę mam fatalną.. ale ogólnie nie ma co narzekac ;)
Dzisiaj komunia, muszę przetrwać cały dzień !;)
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszczę. Ja się pół nocy męczyłam. Ja mdlosci nie nie mam i pewnie wogole mieć nie będę jak w poprzednich ciążach ale ssie mnie jak jestem głodna a teraz często się robię głodna 😬
Ja sypiam ostatnio nawet spoko. Ale to się zmieni jak brzuch urosnie. Mi bardzo w spaniu pomogła poduszka ciążowa, taki rogal/wałek. Teraz też kupię, tamtej już nie mam.
 
reklama
Ja właśnie piersi czuje tak średnio. Ale to wiadomo każdy organizm inny. Młodości z rana i czasem po południu. Usta mam spierzchniete.
Włosy też mi sie bardzo przetluszczaja😳cera brzydka.
No i senność i szybkie meczenie.
Tak to u mnie wygląda. I budzenie się w nocy na siku.
 
Do góry