reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Nie wiem czy to objaw ale mi się bardzo pogorszyła cera. Syf goni syf i do tego jest jednocześnie tłusta i jakby przesuszona 😅
Oprócz tego mam bardzo nabrzmiałe piersi i bolą przy dotyku. Oprócz tego mam raz na jakiś czas jakieś kłucia w podbrzuszu albo w pachwinie ale takie delikatne 😄
A co mnie najbardziej denerwuje to uczycie ze ciagle coś ze mnie Leci i biegam co chwila do łazienki ze strachem ze może to krew czy coś a tam czysto 🤷🏼‍♀️😅
 
reklama
U mnie codziennie inaczej. Wczoraj się czułam ekstra. Powolutku ogarniałam teren wokół budowy. Za to noc tragedia.. od 2 do 5 nie spałam 😴 Piersi wciąż bolą- chociaż zauważyłam, ze w stanikach sportowych jest mi wygodniej. Mdłości raz są, raz ich nie ma. Generalnie im bardziej mdłe potrawy tym lepiej. Wszystko co kwaśne, ostre i słone nie podchodzi.
Dziś muszę tylko przetrwać wizytę u teściów i 4h drogi...
 
U mnie codziennie inaczej. Wczoraj się czułam ekstra. Powolutku ogarniałam teren wokół budowy. Za to noc tragedia.. od 2 do 5 nie spałam 😴 Piersi wciąż bolą- chociaż zauważyłam, ze w stanikach sportowych jest mi wygodniej. Mdłości raz są, raz ich nie ma. Generalnie im bardziej mdłe potrawy tym lepiej. Wszystko co kwaśne, ostre i słone nie podchodzi.
Dziś muszę tylko przetrwać wizytę u teściów i 4h drogi...
Ja wczoraj kręciłam zbrojenie😁 kurcze chciałabym mieć już koniec tej budowy a gdzie tu jeszcze do końca..
 
Nie wiem czy to objaw ale mi się bardzo pogorszyła cera. Syf goni syf i do tego jest jednocześnie tłusta i jakby przesuszona 😅
Oprócz tego mam bardzo nabrzmiałe piersi i bolą przy dotyku. Oprócz tego mam raz na jakiś czas jakieś kłucia w podbrzuszu albo w pachwinie ale takie delikatne 😄
A co mnie najbardziej denerwuje to uczycie ze ciagle coś ze mnie Leci i biegam co chwila do łazienki ze strachem ze może to krew czy coś a tam czysto 🤷🏼‍♀️😅
Z tym ze ciągle coś leci to okropne. Co wizyta w toalecie to sie tez obawiam żeby to krew nie była.
 
Zleci zobaczysz :) My się budujemy już 2 lata. Mieliśmy pełno perypetii z budowa łącznie z powodzią w czerwcu 🤷🏻‍♀️
My się budujemy od maja tego roku i też nonstap perypetie. Nie dość że dłużej Msc o pozwolenie czekaliśmy bo urzędy pozamykane ze wzgl na pandemie to jeszcze cały maj i czerwiec ulewy i nam wszystko zalewalo. Teraz jesteśmy na etapie pierwszego stropu ale robimy wszystko sami jak narazie. Ja pomagam ile mogę chociaż teraz już będzie z tym gorzej..
 
Dziewczyny mam do Was bardziej intymne pytanie. Czy współżyjecie ze swoimi partnerami ? Mnie lekarz w pierwszej ciąży zabronił ze względu na podtrzymanie teraz też jestem na podtrzymaniu Ale przed pierwszą wizytą. Współżyjemy Ale odrobinę rzadziej i delikatniej. Po jest wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry