reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny mam do Was bardziej intymne pytanie. Czy współżyjecie ze swoimi partnerami ? Mnie lekarz w pierwszej ciąży zabronił ze względu na podtrzymanie teraz też jestem na podtrzymaniu Ale przed pierwszą wizytą. Współżyjemy Ale odrobinę rzadziej i delikatniej. Po jest wszystko w porządku.

Narazie czekam na wizytę wiec chwilowo odpuściliśmy. Jestem na podtrzymaniu. Przyjmuje tabletki i zastrzyki. Generalnie dmuchany na zimne po 2 stratach ;)
 
reklama
Nie wiem czy to objaw ale mi się bardzo pogorszyła cera. Syf goni syf i do tego jest jednocześnie tłusta i jakby przesuszona 😅
Oprócz tego mam bardzo nabrzmiałe piersi i bolą przy dotyku. Oprócz tego mam raz na jakiś czas jakieś kłucia w podbrzuszu albo w pachwinie ale takie delikatne 😄
A co mnie najbardziej denerwuje to uczycie ze ciagle coś ze mnie Leci i biegam co chwila do łazienki ze strachem ze może to krew czy coś a tam czysto 🤷🏼‍♀️😅
No starsze to jest. Ja to też już panikuje ze niby coś leci
 
Mnie wcale nie bolą piersi. Czasami mi się zakręci w głowie, siku w nocy często i takie pobolewanie brzucha. Mdłości póki co nie mam ale nic mi nie smakuje ogolnie
 
Dziewczyny mam do Was bardziej intymne pytanie. Czy współżyjecie ze swoimi partnerami ? Mnie lekarz w pierwszej ciąży zabronił ze względu na podtrzymanie teraz też jestem na podtrzymaniu Ale przed pierwszą wizytą. Współżyjemy Ale odrobinę rzadziej i delikatniej. Po jest wszystko w porządku.
Nam ginekolog zabroniła na ostatniej wizycie, ale i tak sama od początku ciąży postanowiłam, że na wszelki wypadek się wstrzymamy do końca 3 miesiąca. Mam nadzieję, że po tym okresie da nam już zielone światło 😊
 
Dziewczyny mam do Was bardziej intymne pytanie. Czy współżyjecie ze swoimi partnerami ? Mnie lekarz w pierwszej ciąży zabronił ze względu na podtrzymanie teraz też jestem na podtrzymaniu Ale przed pierwszą wizytą. Współżyjemy Ale odrobinę rzadziej i delikatniej. Po jest wszystko w porządku.
Ja teraz nie ze względu na plamienia które były. Poczekam do wizyty i zapytam. W ciąży jak wszystko jest ok to można. Mi się nawet bardziej chciało niż zwykle 😂
 
Mi się za bardzo nie chce. Ale nie mam przeciwwskazań i nie mam plamien ani leków. Ale dziwnie się tam wtedy czuje. Tak jakby znieczulenie jakieś było teraz 😁🤷‍♀️
 
Hej Dziewczyny, proszę o podpowiedź - wczoraj zrobiłam betę, wyszła 5462, czyli całkiem wysoka, a dwa dni wcześniej na usg doktor nie mogła znaleźć pęcherzyka - pisałam o rozrzedzeniu w macicy, które jej zdaniem może świadczyć, że tam jest ten pęcherzyk. Wydaje mi się, że przy takiej becie - dwa dni wcześniej musiała być w granicach 2000 powinna już dokładnie widzieć pęcherzyk :( co Wy o tym sądzicie? Któraś miała podobnie? Kolejna wizyta pod koniec września i do tego czasu osiwieję :/
 
reklama
Hej Dziewczyny, proszę o podpowiedź - wczoraj zrobiłam betę, wyszła 5462, czyli całkiem wysoka, a dwa dni wcześniej na usg doktor nie mogła znaleźć pęcherzyka - pisałam o rozrzedzeniu w macicy, które jej zdaniem może świadczyć, że tam jest ten pęcherzyk. Wydaje mi się, że przy takiej becie - dwa dni wcześniej musiała być w granicach 2000 powinna już dokładnie widzieć pęcherzyk :( co Wy o tym sądzicie? Któraś miała podobnie? Kolejna wizyta pod koniec września i do tego czasu osiwieję :/
Beta wygląda ładnie ale nie pomogę :(
 
Do góry