reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mnie często bolą plecy. Dziś zaczęłam 8tc. Od 6 pojawiły się mdłości ale o dziwo nie dokuczają mi już, chociaż dalej nie mam apetytu.
 
Cześć dziewczyny jak tam wasze objawy? Dużo ich czy na spokojnie?
U mnie zależy od dnia, raz lepiej raz gorzej czasem ogólne oslabienie, mdlosci senność, rzadziej bóle brzucha. Bol cycow cały czas praktycznie chociaż były dni że jakby przestały i zmalaly 😜dzisiaj ok 2 w nocy obróciłam się na drugi bok i czuje mrowienie na biodrze myślę sobie jakieś skurcze. Magnez trzeba zacząć brać ale tak cały czas jakby robak podnoszę się po ciemku kołdrą i widzę jak coś czarnego się porusza. Zapałem światło już przestraszona A ja miałam pod tułkiem mała jaszczurke....budzę męża żebyś ue jej pozbył myślę sobie dobrze że mi nie wpadł w do buzi albo gdzie indziej....efekty otwartego balkonu przez pół dnia.
 
U mnie zależy od dnia, raz lepiej raz gorzej czasem ogólne oslabienie, mdlosci senność, rzadziej bóle brzucha. Bol cycow cały czas praktycznie chociaż były dni że jakby przestały i zmalaly 😜dzisiaj ok 2 w nocy obróciłam się na drugi bok i czuje mrowienie na biodrze myślę sobie jakieś skurcze. Magnez trzeba zacząć brać ale tak cały czas jakby robak podnoszę się po ciemku kołdrą i widzę jak coś czarnego się porusza. Zapałem światło już przestraszona A ja miałam pod rynkiem mała jaszczurke....budzę męża żebyś ue jej pozbył myślę sobie dobrze że mi nie wpadł w do buzi albo gdzie indziej....efekty otwartego balkonu przez pół dnia.
O matko, chyba bym zawału dostała!! 🤣🤣🤣 nie boję się jaszczurek ogólnie, ale w łóżku? Nie, dzięki 😂 kiedyś zgniotłam plecami w łóżku wielkiego pająka kątnika. W taką histerię jeszcze nigdy nie wpadłam jak wtedy 😁🤣
 
O matko, chyba bym zawału dostała!! 🤣🤣🤣 nie boję się jaszczurek ogólnie, ale w łóżku? Nie, dzięki 😂 kiedyś zgniotłam plecami w łóżku wielkiego pająka kątnika. W taką histerię jeszcze nigdy nie wpadłam jak wtedy 😁🤣
Wielkosci kciuka była,mała że rak powiem dziecko. Bardziej bym szalała jakby to był właśnie pająk. Też kiedyś się po mnie przebiegł i zapakalam światło. W koło domu ogrod i pełno krzaków są też zaskronce padalce, muszę przejrzeć chatę przed snem robi się chlodno to wszystko może do domu wejść.
 
Wielkosci kciuka była,mała że rak powiem dziecko. Bardziej bym szalała jakby to był właśnie pająk. Też kiedyś się po mnie przebiegł i zapakalam światło. W koło domu ogrod i pełno krzaków są też zaskronce padalce, muszę przejrzeć chatę przed snem robi się chlodno to wszystko może do domu wejść.
Taaak, to jest właśnie minus mieszkania w domku, ale chyba jedyny 😁
 
reklama
Do góry