reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dzidzi chyba już nie będę próbować, bo tej ciąży nie planowałam i byłam przerażona, ale potem już sobie ułożyłam w głowie i chciałam małą córeczkę. Chyba już nie ten wiek.
Ok, rozumiem. Ja tej ciąży też nie planowałam aczkolwiek też już w głowie poukładane trochę i chciałbym aby szło dobrze. Ja marzę o synku. Mam 3 córki, syn byłby spełnieniem moich marzeń 😉
 
reklama
Widać Wam już brzuchy? U mnie tak, noszę luźne koszulki. I chodzę w leginsach, z dnia na dzień mam wrażenie ze jest większy. 26 mamy komunie w rodzinie, obawiam się ze może być problem z ukryciem. Chyba muszę poszukać jakieś sukienki oversize😂
 
reklama
Do góry