reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, wtrącę się na chwile. Jak dzisiaj ten lekarz mnie badał i pobierał cytologię to stwierdził, ze macica jeszcze nie jest powiększona.
I tak się zastanawiam czy to normalne czy już powinien to lekko wyczuwać.
Mogłam co prawda zapytać ale dopiero teraz dało mi to do myślenia
 
Hej Dziewczyny ja też po wizycie,
pęcherzyk ciążowy się rozwinął i zarodek ma 5,1 mm było widać akcję serduszka
wg. USG termin na 7 maja czyli pokrywa się z OM. :)

U mnie bedzie różnica prawie 7 lat bo Syn jest z 15 maja 2014. Fajny chłopak strasznie cieszy się na rodzenstwo i pilnuje mnie z witaminami i zebym się nie denerwowała :)
Tylko ja tak sobie myślę, że znowu te pieluchy i siedzenie w domu... :D
 
Dziewczyny, wtrącę się na chwile. Jak dzisiaj ten lekarz mnie badał i pobierał cytologię to stwierdził, ze macica jeszcze nie jest powiększona.
I tak się zastanawiam czy to normalne czy już powinien to lekko wyczuwać.
Mogłam co prawda zapytać ale dopiero teraz dało mi to do myślenia

Mi lekarz nic nie mówił ale poczułam różnicę podczas aplikowania pierwszej tabletki luteiny 🤔
 
Ja jak sobie myślę że moja 4-latka juz jest samodzielna, można z nią gdzies dalej pojechać, nie trzeba jej nieść, a tu będzie od nowa taka niemoc..... Ja po urodzeniu córki najlepiej to siedziałabym w domu, nie chciało mi się nigdzie nawet jeździć. Chociaż 4-latka to już potrafi z równowagi też nieźle wyprowadzić i zrobić aferę z majtek wchodzących w tyłek to nie wiem jak to będzie 😂
U nas w domu 6 latek- w kwietniu będzie kończył 7... uwierz, ze to dopiero będzie lekcja życia 😂 Korzystam póki mogę z wysypiania się 😵
 
Jaki to miałaś krem? Ja smarowałam się balsamem z firmy palmers (jakoś tak nazwa) i niestety rozstępów kilka mam szczególnie po prawej stronie brzucha. Teraz zamierzam zacząć wcześniej i nie żałować na te kremy. Mam nadzieję że już ich tyle nie wyjdzie
Niestety nie pamiętam jak się nazywał ten z apteki. Ale od teraz już smaruje rossmanowym w sumie na całe ciało. Jak go skończę to kupię w aptece.
Legginsy ciążowe polecam [emoji16] tez musze się w jakieś zaopatrzyc bo za niedługo zacznie się rozpinanie guzików.. ja nie lubię jak mnie coś w brzuch chociaż lekko uciska [emoji12] a z poprzedniej ciąży to już się tylko na po domu nadają [emoji16]
Ja ostatnio już jeansy rozpiełam bo mi było niewygodnie i uciskalo . Ale to też trochę psychicznie działa :)
Mój młody na tą chwilę to też totalny oszołom :) mam nadzieję, że z tego wyrośnie i się uspokoi zanim zostanie starszym bratem 😂 ... ja tak liczę, że teraz mnie czeka naprawdę ciężkie 9 miesięcy, a potem tak jeszcze ze 2 lata i się trochę dzieciaki "usamodzielnią" ;)
Mój ma 4 latka i od roku woła o rodzeństwo. Jak widzi jakieś niemowlę to jest wniebowziety . Codziennie opowiada jak będzie mi pomagał i tulil :)
To z 2latka o ile jest już lżej. Dla mnie pierwszy rok dziecka to jest najgorszy [emoji12] ja to bym mogła mieć od razu takie roczne [emoji16] a tak to przez całą dobę jedno i to samo kupka, mleko, kupa, siku, mleko. I najgorsze to wstawanie w nocy, nakarmienie i czekanie aż się odbije.. 🥱
To ja miałam maratony nocne i dniowe :) mój synek był raczej z tych grzecznych i śpiochów. Jak wstał czasem się pobawić o 4-5 nad ranem to potem spaliśmy do 11 :) Ale jak wstawalam go nakarmić to potem jeszcze przez pół godziny sciagalam mleko żeby było na następne karmienie. Niestety mały jako wczesniak nie ogarnal ssania piersi. Mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej :)
Nie będę się martwic na zapas. Beta wyszła mi 43tys
W którym tc wyszła Ci tak wysoka beta ?
 
Hej Dziewczyny ja też po wizycie,
pęcherzyk ciążowy się rozwinął i zarodek ma 5,1 mm było widać akcję serduszka
wg. USG termin na 7 maja czyli pokrywa się z OM. :)

U mnie bedzie różnica prawie 7 lat bo Syn jest z 15 maja 2014. Fajny chłopak strasznie cieszy się na rodzenstwo i pilnuje mnie z witaminami i zebym się nie denerwowała :)
Tylko ja tak sobie myślę, że znowu te pieluchy i siedzenie w domu... :D
Nasz tez bardzo się cieszy i dba :) Tylko właśnie te pieluchy i dom...:p już zapomniałam :p
 
reklama
Do góry