reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Większość leków tego typu (przeciwymiotne) jest na receptę i tu pojawia się pytanie czy lekarz był taki mądry, że taki lek wpisał czy to może taka mądra była dziewczyna która chciała przyjąć lek bez konsultacji z lekarzem, bo lek wcześniej brała np. babcia czy mama.
Ja nie napisałam że brałam ten lek, tylko lekarz dał próbki kilku tabletek . nie napisałam również że polecam ten lek . Nie czytałam o żadnych tabletkach przeciw wymiotnych bo dobrze się czuje. A nie napisałam po złości o tych tabletkach....
 
reklama
Hej, powiedzcie czy was tez tak ogromnie ssie w żołądku? Jem a czuje dalej głód, a już nie jestem w stanie więcej wcisnąć, bo psychicznie nie mam ochoty. Do tego mdłości, zawroty głowy i okropne zmęczenie.
To dopiero początek a mam dość mojego samopoczucia :(
Tak. Ssie mocno
 
Ja nie napisałam że brałam ten lek, tylko lekarz dał próbki kilku tabletek . nie napisałam również że polecam ten lek . Nie czytałam o żadnych tabletkach przeciw wymiotnych bo dobrze się czuje. A nie napisałam po złości o tych tabletkach....
Ani ja ani ona nie dyskutujemy o Twoim przypadku także spokojnie.


Dziewczyny mam wrażenie że tu strasznie sztywno na tym forum. Co się nie powie to od razu jest odbierane jako atak [emoji2296]
 
Ani ja ani ona nie dyskutujemy o Twoim przypadku także spokojnie.


Dziewczyny mam wrażenie że tu strasznie sztywno na tym forum. Co się nie powie to od razu jest odbierane jako atak [emoji2296]
Ja dopiero jestem dzisiaj pierwszy dzień, nie atakuje nikogo tylko wytłumaczyłam o co mi chodziło. Nawet nie wiedziałam że są takie leki i mogą być takie skutki brania tych leków. To moja trzecia ciąża nigdy nie potrzebowalam takiego czegoś :) zapisałam sie tu , ponieważ słyszałam ze jest super atmosfera i zawsze czegoś nowego można sie dowiedzieć. I się dowiedziałam:)
 
Pizza dobra rzecz :) ja mam zalecona dietę więc mogę pomarzyć :p
Jakaś konkretna ta dieta ? Bo ja mam dietę wątrobową Ale jeszcze jej do serca nie wzięłam :/ jem zdrowo i delikatnie Ale pije też dwie kawy dziennie i czasem smażony własny schab albo rybka. Wiem że lepiej byłoby z grilla albo pary Ale jem to co synowi ugotuje :)
 
reklama
Jakaś konkretna ta dieta ? Bo ja mam dietę wątrobową Ale jeszcze jej do serca nie wzięłam :/ jem zdrowo i delikatnie Ale pije też dwie kawy dziennie i czasem smażony własny schab albo rybka. Wiem że lepiej byłoby z grilla albo pary Ale jem to co synowi ugotuje :)
Dietę mam od dietetyka żeby dużo nie przytyć, ponieważ w każdej ciąży tylam po 35, 40 kg :oops::o a teraz już dużo waże dlatego ginekolog mi zalecił dietę. Jeszcze nie mam ulozonej i narazie czekam . ale nie jem przez ten czas jakiś rzeczy bardzo kalorycznych
 
Do góry