reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Dietę mam od dietetyka żeby dużo nie przytyć, ponieważ w każdej ciąży tylam po 35, 40 kg :oops::o a teraz już dużo waże dlatego ginekolog mi zalecił dietę. Jeszcze nie mam ulozonej i narazie czekam . ale nie jem przez ten czas jakiś rzeczy bardzo kalorycznych
To faktycznie duży przyrost wagi w ciąży. Ja się muszę wziąć za siebie i swoją dietę ;(
 
reklama
Wszystko super. Kamień spadł mi z serca ❤️ z wyliczeń lekarza 5+5 ale z USG 6+4, więc wszytsko rozwija się prawidłowo. Maleństwo ma 9mm. Serduszka nie słuchaliśmy żeby nie zaszkodzić. Kolejna wizyta za 2 tyg. Tak się cieszę ❤️❤️

Ze względu na mdłości i że w pierwszej ciąży poroniłam dostałam duphaston i zalecenie przejścia w pracy na home office a nawet propozycję od razu L4 ale muszę porozmawiać z kierownikiem.
 

Załączniki

  • IMG_20200914_165031.jpg
    IMG_20200914_165031.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 63
Wszystko super. Kamień spadł mi z serca ❤️ z wyliczeń lekarza 5+5 ale z USG 6+4, więc wszytsko rozwija się prawidłowo. Maleństwo ma 9mm. Serduszka nie słuchaliśmy żeby nie zaszkodzić. Kolejna wizyta za 2 tyg. Tak się cieszę ❤️❤️

Ze względu na mdłości i że w pierwszej ciąży poroniłam dostałam duphaston i zalecenie przejścia w pracy na home office a nawet propozycję od razu L4 ale muszę porozmawiać z kierownikiem.
Świetnie :) cieszymy się że wszystko się pięknie rozwija.
Mam pytanie czemu te wizyty odbywają się u Was co dwa tygodnie ? Ja W pierwszej ciąży widziałam się z lekarzem co 4 tygodnie. Zawsze l4 tak samo mi wypisywal.
 
Świetnie :) cieszymy się że wszystko się pięknie rozwija.
Mam pytanie czemu te wizyty odbywają się u Was co dwa tygodnie ? Ja W pierwszej ciąży widziałam się z lekarzem co 4 tygodnie. Zawsze l4 tak samo mi wypisywal.
Mi lekarka powiedziała że z powodu przebytego poronienia chciałaby mnie zobaczyć za 2 tyg dla spokoju a tak to będziemy się widzieć raz w miesiącu.
Mam ten przywilej że moja mama pracuje tam gdzie ona przyjmuje więc możliwe że chce też bardziej mieć na oku ;)
 
Wszystko super. Kamień spadł mi z serca ❤️ z wyliczeń lekarza 5+5 ale z USG 6+4, więc wszytsko rozwija się prawidłowo. Maleństwo ma 9mm. Serduszka nie słuchaliśmy żeby nie zaszkodzić. Kolejna wizyta za 2 tyg. Tak się cieszę ❤️❤️

Ze względu na mdłości i że w pierwszej ciąży poroniłam dostałam duphaston i zalecenie przejścia w pracy na home office a nawet propozycję od razu L4 ale muszę porozmawiać z kierownikiem.
Super! Jak ja czekam na te Nasze wizyty i cieszę się z każdej dobrej wiadomości jak dziecko 😊
 
Jeśli chodzi o mdłości to mój.maz się tak że mnie wczoraj nabijal że masakra😂 ugotowałam rosół na porcji j szyi z indyka więc sobie rosołek.zjadlam A.ze lubię szyję to j kawałek opedzlowalam. Za ok 1,5 h moja młodsza mówi że chce szyję A ja gula w gardle i na sama.mysl mi niedobrze, mąż.musial jej dac bo mnie odrzucalo mimo że wcześniej jadłam 🤣🤦‍♀️
 
4? Spokojnie, u mnie nosy na kwinte bo drugie, juz? Co będzie z biedną dzidzia, czyli starszym półroczniakiem. Po prostu chyba tylko mi zależy na tym dziecku. W pierwszej ciąży byłam traktowana przesadnie, a teraz czuję się trochę jak zbrodniarz. Takie mam odczucia. Nikt nie będZie. chował moich dzieci i nie chce w sumie ani pieniedzy od nikogo ani biczego. Swoją drogą i tak przecież nic nie dostaje, oprocz jakis zaskorniaczkow i pieluch i ubranek jak się Mała urodzila. Nie rozumiem otoczenia. Jak teraz stracę ciążę, to poczekam może z rok i znowu się będziemy starac. A potem trzecie dziecko może się uda. Ludziom nic nie pasuje, ale nie rozumiem czemu rodzina zamoast wspierać to jeszcze doluje😪
No tak nie powinno być.
Ja dzisiaj powiedziałam w pracy. Spoko, bez problemu. Trochę mi lepiej.
 
Wszystko super. Kamień spadł mi z serca ❤️ z wyliczeń lekarza 5+5 ale z USG 6+4, więc wszytsko rozwija się prawidłowo. Maleństwo ma 9mm. Serduszka nie słuchaliśmy żeby nie zaszkodzić. Kolejna wizyta za 2 tyg. Tak się cieszę ❤️❤️

Ze względu na mdłości i że w pierwszej ciąży poroniłam dostałam duphaston i zalecenie przejścia w pracy na home office a nawet propozycję od razu L4 ale muszę porozmawiać z kierownikiem.
Piękny widoczek 🥰🥰🥰

Jeśli chodzi o mdłości to mój.maz się tak że mnie wczoraj nabijal że masakra😂 ugotowałam rosół na porcji j szyi z indyka więc sobie rosołek.zjadlam A.ze lubię szyję to j kawałek opedzlowalam. Za ok 1,5 h moja młodsza mówi że chce szyję A ja gula w gardle i na sama.mysl mi niedobrze, mąż.musial jej dac bo mnie odrzucalo mimo że wcześniej jadłam 🤣🤦‍♀️
Haha ja ostatnio ugotowałam rosół i mowie ale niedobry, coś poszło nie tak.. Chłop przychodzi mówi że przesadzam, zjadł sam cały gar. Ja się nie podjęłam, odrzucało mnie. 😄
 
reklama
Wszystko super. Kamień spadł mi z serca ❤ z wyliczeń lekarza 5+5 ale z USG 6+4, więc wszytsko rozwija się prawidłowo. Maleństwo ma 9mm. Serduszka nie słuchaliśmy żeby nie zaszkodzić. Kolejna wizyta za 2 tyg. Tak się cieszę ❤❤

Ze względu na mdłości i że w pierwszej ciąży poroniłam dostałam duphaston i zalecenie przejścia w pracy na home office a nawet propozycję od razu L4 ale muszę porozmawiać z kierownikiem.
Super, bardzo się cieszę ♥️ To mamy podobnej wielkości maleństwa, zaraz napiszę co u mnie.
 
Do góry