reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Witajcie Dziewczyny,
mam nadzieję, że ponownie zasilę grono Majówek, po raz pierwszy w 2014 roku :)
Testy pozytywne już z 30 sierpnia w dzień spodziewanej miesiączki.
Miałam objawy jak przy pierwszej ciąży ciągła senność i przesypianie pół dnia stąd moje podejrzenie i testowanie. Pierwszą wizytę miałam 1.09 baardzo wcześnie ale już było widać na USG 3mm pęcherzyk ciążowy. Beta z zeszłego czwartku 340 jutro idę zrobić powtórnie. Kolejna wizyta u gina dokładnie za tydzień.
Termin z aplikacji: 8 maja
 
reklama
Dziewczyny polecieć jakiś dobry to ok do twarzy bez alkoholu i tych wszystkich kwasów i balsam do skóry suchej? Strasznie mam suchą skórę na nogach
 
Rozumiem, ale ja naprawdę nie mam z kim dziecka zostawić. To nie wygladalo tak jak w poprzedniej ciąży, czyli skrzepy plus troche krwi. Wtedy wlasnie krwiak mi sie wylal. Teraz nie wiem co to, ale cos jest nie tak. Jak coś zostało może duphaston mi pomoże. W czwartek ide do lekarza, zobacze czy coś tam zostało. Dziękuję za wsparcie😌
Jak się czujesz?
 
Dzięki:) pierwsza ciąża:) ja myślałam że jestem chora gorączkę miałam i bol miesni A tu taka niespodzianka.. A ja się tyle najadłam tabletek na gorączkę
Nie martw się, nie Ty pierwsza w niewiedzy brałam leki w ciąży. Ja w pierwszej się uchlalam na Sylwka a tyd później okazało się że jestem w ciąży.
 
reklama
Do góry