reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mam wynik 367,6 mlu . Oby w czwartek był przyrost . [emoji120][emoji120]
Wg tych norm który tydzień bo tego nie ogarniam
3 tydzień ciąży: 5.8-71.2
4 tydzień ciąży: 9.5-750
5 tydzień ciąży: 217-7138
6 tydzień ciąży: 158-31 795 ??[emoji85][emoji85]
 
Pod koniec maja robiłam te wszystkie różyczki hiv hcv myślicie że będę musiała powtarzać?
Mam ten sam problem, ale niektóre i tak według mnie będą do powtórki np toksoplazmoza, bo w między czasie można bylo ją złapać ;) raczej się nastawiam, że kolejny raz zapłacę za to samo. Na początku ciąży bez sensu mi się wydaje robienie testu na hiv skoro tak samo jak Ty robiłam 2-3 miesiące temu Ale i tak ostatnie słowo będzie należało do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Ja też już mam wyniki bety!
24 dc, beta 287,50
normy takie same jak @Marta200x [gratulacje :) ]
Progesteron 43,50
Normy: Ciąża 1.trymestr : 11.00 - 44.30
Ciąża 2.trymestr : 25.40 - 83.30
Ciąża 3.trymestr : 58.70 - 214.00
Dziewczyny - nie jest on za wysoki ???

@Foka_szara ja akurat mam zalecenie od lekarza do badania bety przez moją trombofilię. Od owu biorę heparynę 0,4, a teraz ma mi zapisać 0,6. Wiadomo, że wolałabym spokojnie czekać, nie stresować się i nie wydawać kasy na to wszystko :)
 
Ja też już mam wyniki bety!
24 dc, beta 287,50
normy takie same jak @Marta200x [gratulacje :) ]
Progesteron 43,50
Normy: Ciąża 1.trymestr : 11.00 - 44.30
Ciąża 2.trymestr : 25.40 - 83.30
Ciąża 3.trymestr : 58.70 - 214.00
Dziewczyny - nie jest on za wysoki ???

@Foka_szara ja akurat mam zalecenie od lekarza do badania bety przez moją trombofilię. Od owu biorę heparynę 0,4, a teraz ma mi zapisać 0,6. Wiadomo, że wolałabym spokojnie czekać, nie stresować się i nie wydawać kasy na to wszystko :)
Super ! Idziesz w czwartek powtórzyć?
Ja chyba też w czwartek zrobię progesteron tyle że moja nowa lekarka w ogóle bety nie kazala robić więc progesteron też pewnie ja nie zainteresuje ... [emoji17][emoji17]
 
W skrócie:
W poprzedniej poronionej ciąży betę robiłam w sumie 4 razy. Pierwszy raz dosyć wcześnie (2 pomiary) i następne 2 w kolejnym tygodniu. Tak się składa, że moja dzisiejsza beta była robiona dokładnie w tym samym dniu, co poprzednim razem (3 pomiar)
Wtedy miałam betę ok ok 770 a teraz 4720
Progesteron wtedy to było około 11 teraz 27,20
Wszystko to to są okolice 5 tygodnia (nie mam aplikacji ciążowej i nie siedzę i nie liczę dokładnie dni żeby nie zwariować) twraz byle do czwartku i oby było dobrze :)
 
reklama
Super ! Idziesz w czwartek powtórzyć?
Ja chyba też w czwartek zrobię progesteron tyle że moja nowa lekarka w ogóle bety nie kazala robić więc progesteron też pewnie ja nie zainteresuje ... [emoji17][emoji17]
Tak. Już dodzwoniłam się do koordynatorki medycznej. Kazała iść w czwartek na sprawdzenie przyrostu i dopiero wtedy prześle mi kod na nową receptę. Powiedziała też, że progesteron im większy tym lepszy, więc mam nie patrzeć na tę górną granicę. Wizyta pewnie w przyszłym tygodniu, jeszcze nie mam terminu, czekamy na czwartek :)
 
Do góry