reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziękuję, że pytasz[emoji8] jestem w końcu w szpitalu, mam krwiaka. Muszą też sprawdzić czy ciąża się rozwija czy tylko jest, bo jeszcze serduszko niw bije. Chociaz w sumie w pon bylam u lekarza i nawet zarodka nie było jeszcze widać:)
Trzymamy kciuki [emoji109][emoji109] ale jak widać jest na dobrej drodze skoro jest zarodek . Będzie dobrze , nie martw się [emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Dziewczyny chciałam Wam powiedzieć że od 3 dni męczą mnie mdłości. Nie wymiotuje ale nie mogę dokończyć posiłku bo czuje jak mi stoi wszystko w gardle. Najbardziej rano po śniadaniu czuje sie niedobrze ale wczoraj to uczucie towarzyszyło mi do końca dnia. Jestem głodna a nie mogę jeść, jakbym musiała się zmuszać. I te sikanie w nocy.. Budzisz się bo boli pęcherz a okazuje się że jest tak mało że szkoda było wstawać i tak 4 razy w ciągu nocy. Muszę sobie chyba znaleźć jakieś zajęcie 🙄
 
received_335774460811331.jpeg
 
Witam wszystkie przyszłe mamy.Z nie śmiałością dołączam się do grupy mam majowych.Robilam wczoraj test ciążowy i wyszedł mi pozytywny.Z obliczeń z ostatniej @,którą mialam 08.08 wychodzi mi 15.05.2021 termin.A z kalkulatora ciazy wychodzi mi 4 tydzień+4 dni.Jestem mamą już 3 pociech.Nikola ma już 9 lat,Agatka ma 6 lat i moj rodzyneczek Filip ma 3 latka.Więc mam wesoło.A do lekarza na wizyte to dopiero mam się zamiar zapisać.Zobacz załącznik 1174051
Gratulacje jeden dzień różnicy między nami tylko że ja pierwsza ciąża i wszystko nowe i nieznane dla mnie
 
Dziewczyny chciałam Wam powiedzieć że od 3 dni męczą mnie mdłości. Nie wymiotuje ale nie mogę dokończyć posiłku bo czuje jak mi stoi wszystko w gardle. Najbardziej rano po śniadaniu czuje sie niedobrze ale wczoraj to uczucie towarzyszyło mi do końca dnia. Jestem głodna a nie mogę jeść, jakbym musiała się zmuszać. I te sikanie w nocy.. Budzisz się bo boli pęcherz a okazuje się że jest tak mało że szkoda było wstawać i tak 4 razy w ciągu nocy. Muszę sobie chyba znaleźć jakieś zajęcie 🙄
Jejku, to wstawanie w nocy to jest tragedia... Ja mam na dodatek strasznie sucho w gardle i pije i sikam i tak się kręci w kółko 😆
A co do mdłości to bardzo współczuję. Może jedz mało a często. Podobno pomagają migdały i imbir, ale nie sprawdziłam, bo ja mdłości nie mam.
 
🙂Na to wyglada,że co 3 lata.Ale tym razem z innym partnerem.Bo z mezem mi się nie układało i czeka mnie rozwód w styczniu.Nie wiem jak to wszystko przetrwam.Rozwód i walkę o dzieci.Narazie uciekam w wir pracy.I nie myśle o tym.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy.Z nie śmiałością dołączam się do grupy mam majowych.Robilam wczoraj test ciążowy i wyszedł mi pozytywny.Z obliczeń z ostatniej @,którą mialam 08.08 wychodzi mi 15.05.2021 termin.A z kalkulatora ciazy wychodzi mi 4 tydzień+4 dni.Jestem mamą już 3 pociech.Nikola ma już 9 lat,Agatka ma 6 lat i moj rodzyneczek Filip ma 3 latka.Więc mam wesoło.A do lekarza na wizyte to dopiero mam się zamiar zapisać.Zobacz załącznik 1174051
Gratulacje 😊 Ja też mam 2 córki i mamy cichą nadzieję na syna. Zastanawiam się czy faktycznie inaczej się czujemy w zależności od płci? Jak to u Ciebie było?
 
reklama
Do góry