reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej. 😊 Jestem po wizycie. Dzisiaj skończyłam 33 tydzień ciąży i mała waży 2049. Lekarz mówi, że to odpowiednia waga. Wychodzi na to, że chyba nie będzie duża przy porodzie? A jak tam wasze maleństwa? Jak ich waga?
U mnie w 32t + 5d waga była tylko 1815gr (albo jakoś podobnie), ale moje dziecie od początku takie mniejsze i lekarz po prostu twierdzi, że termin pewnie powinien być o tydzień późniejszy i tyle :D
 
Pamiętajmy też o możliwych pomyłkach. U mnie na wydruku z USG napisane jest, że waga 2100. +/- 350, więc możliwe, że też waży ok 1800, a może i prawie 2500
 
Dzięki Wam za odpowiedzi. 😊 Miałyście może badane piersi? Miałam dzisiaj i przyznam, że byłam zaskoczona. Pierwszy raz w życiu..
 
Dzięki Wam za odpowiedzi. 😊 Miałyście może badane piersi? Miałam dzisiaj i przyznam, że byłam zaskoczona. Pierwszy raz w życiu..
Masz na myśli USG piersi? Normalnie robiłam tak raz w roku, ale w tej ciąży nie robiłam, bo jakoś nigdy nie było kiedy. Zrobię dopiero pewnie po zakończeniu kp. Ostatnio miałam na początku poprzedniej ciąży, czyli gdzieś w maju 2019 i było wszystko ok, oby się nic nie zmieniło :)
 
Masz na myśli USG piersi? Normalnie robiłam tak raz w roku, ale w tej ciąży nie robiłam, bo jakoś nigdy nie było kiedy. Zrobię dopiero pewnie po zakończeniu kp. Ostatnio miałam na początku poprzedniej ciąży, czyli gdzieś w maju 2019 i było wszystko ok, oby się nic nie zmieniło :)
Nie. Mam namyśli badanie, które robi ginekolog rękoma.
 
Takie badanie rękoma miałam raz, bardzo dawno temu, ale nie podczas ciąży. A tak poza tym, to też staram się robić USG raz w roku.
 
Czy jest tu ktoś z Gdańska lub okolic? Zastanawiam się, gdzie rodzić? Jeśli ktoś jest stąd, może coś podpowie... Chodzi mi przede wszystkim o opinie na temat porodówki w UCK? Wiem, że stosunkowa nowa, czysta, nowoczesna, ale jak tam z opieką? Z lekarzami, położnymi?
 
reklama
Czy jest tu ktoś z Gdańska lub okolic? Zastanawiam się, gdzie rodzić? Jeśli ktoś jest stąd, może coś podpowie... Chodzi mi przede wszystkim o opinie na temat porodówki w UCK? Wiem, że stosunkowa nowa, czysta, nowoczesna, ale jak tam z opieką? Z lekarzami, położnymi?
Ja jestem z Półwyspu i też się zastanawiam nad szpitalem. Najbliższy dostępny mam w Wejherowie i chyba tam pojadę, ale nie wiem czy to dobry wybór. Potem dopiero Gdańsk, a to kawał drogi ode mnie.
 
Do góry