reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny mogę dołączyć?
Po stracie 2 lata temu i 2 letnich staraniach zobaczyliśmy w końcu 2 kreski na teście. Dziś zaczynamy 8 tydzien A nasza sytuacja nie daje się cieszyć. Ciągły stres o to czy znów nie spotka nas tragedia. Od początku brązowe plamienia, biorę duphaston ale nic nie pomaga. 8.09 na wizycie widziałam bijące serduszko, wdg usg wtedy 6+2. Chwilę przed wizytą plamienia ustały lekarz powiedział że wszystko ok więc nawet wyleciało mi z głowy żeby zapytać. Następna wizyta dopiero 17 chyba zglupieje do tego czasu. Czy któraś miewa podobnie? Tu macie zdjęcie mojego kropka, termin na 2.05Zobacz załącznik 1174464

:) podobno może tak być. A Ty nie będziesz kwietniowa? :)
 
Mnie mdłości męczyly wieczór i noc coś okropnego . Lekarza mam dopiero 22 go i będzie ponad 6 tydzień czy samemu wcześniej brac jakieś witaminy ?
Ha mam fembion 1 zapisany jak skończę kwas foliowy, ale podobno najlepszy jest mama dha Premium. Ja mam przepisane badanie na wit d3 zanim zacznę brać witaminy A wizytę mam za miesiąc. Lekarz mówi że lepiej zbadać bo czasami jest niedobór A czasami zaraz może być nadwyżka.

Co do leków na tarczyce ja bez badań bym sama nie zwiekszala żeby nie przedobrzyc. Może warto zadzwonić chociaż na konsultacje. Ja w przyszłym tyg mam się pokazać.

Na zwolnienie nie wiem kiedy chciałabym szybko w miarę w 1 ciazy nie mówiłam do 6 miesiąca i się męczyłam. Udawalam schudłam, mdlilo mnie wstawanie przed 6 żeby zdążyć ciężko było siku zrobić, zjeść odpocząć. Wtedy pracowałam na rejestracji w przychodni. Za te pieniądze męczyć się A każdy ma to w dupie i tak nikt nie doceni. Tyle razu już stanowiska zmieniałam że nie będę miała obiekcji tym bardziej że co roku co najmniej 2 dziewczyny chodzą na zwolnienie i się nie przejmuja. Nie wiem tylko jak powiedzieć i kiedy.
 
Ha mam fembion 1 zapisany jak skończę kwas foliowy, ale podobno najlepszy jest mama dha Premium. Ja mam przepisane badanie na wit d3 zanim zacznę brać witaminy A wizytę mam za miesiąc. Lekarz mówi że lepiej zbadać bo czasami jest niedobór A czasami zaraz może być nadwyżka.

Co do leków na tarczyce ja bez badań bym sama nie zwiekszala żeby nie przedobrzyc. Może warto zadzwonić chociaż na konsultacje. Ja w przyszłym tyg mam się pokazać.

Na zwolnienie nie wiem kiedy chciałabym szybko w miarę w 1 ciazy nie mówiłam do 6 miesiąca i się męczyłam. Udawalam schudłam, mdlilo mnie wstawanie przed 6 żeby zdążyć ciężko było siku zrobić, zjeść odpocząć. Wtedy pracowałam na rejestracji w przychodni. Za te pieniądze męczyć się A każdy ma to w dupie i tak nikt nie doceni. Tyle razu już stanowiska zmieniałam że nie będę miała obiekcji tym bardziej że co roku co najmniej 2 dziewczyny chodzą na zwolnienie i się nie przejmuja. Nie wiem tylko jak powiedzieć i kiedy.

A do kiedy masz umowę? Jeśli Cię chroni to mówiłabym od razu. Ja powiedziałam w trakcie 6. tyg, potem przepracowałam kilka dni i l4
 
Ha mam fembion 1 zapisany jak skończę kwas foliowy, ale podobno najlepszy jest mama dha Premium. Ja mam przepisane badanie na wit d3 zanim zacznę brać witaminy A wizytę mam za miesiąc. Lekarz mówi że lepiej zbadać bo czasami jest niedobór A czasami zaraz może być nadwyżka.

Co do leków na tarczyce ja bez badań bym sama nie zwiekszala żeby nie przedobrzyc. Może warto zadzwonić chociaż na konsultacje. Ja w przyszłym tyg mam się pokazać.

Na zwolnienie nie wiem kiedy chciałabym szybko w miarę w 1 ciazy nie mówiłam do 6 miesiąca i się męczyłam. Udawalam schudłam, mdlilo mnie wstawanie przed 6 żeby zdążyć ciężko było siku zrobić, zjeść odpocząć. Wtedy pracowałam na rejestracji w przychodni. Za te pieniądze męczyć się A każdy ma to w dupie i tak nikt nie doceni. Tyle razu już stanowiska zmieniałam że nie będę miała obiekcji tym bardziej że co roku co najmniej 2 dziewczyny chodzą na zwolnienie i się nie przejmuja. Nie wiem tylko jak powiedzieć i kiedy.
Ja zawiekszylam bo w trakcie starań miałam prawie 4 a do lekarza na NFZ chodzę więc nawet konsultacja jest niemożliwa póki nie będę mieć potwierdzonej ciąży. A wolę nie ryzykować bo przy biochemicznej okazało się że wzrosło do 7 tsh
 
reklama
Do góry