reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A Umawialyście się już na 2 badania prenatalne? Ja mam na 21 grudnia.
Wyglądają tak samo jak te pierwsze? Tzn teraz tylko samo usg bo papy już nie będą robić? Czy jak to wygląda?
 
A Umawialyście się już na 2 badania prenatalne? Ja mam na 21 grudnia.
Wyglądają tak samo jak te pierwsze? Tzn teraz tylko samo usg bo papy już nie będą robić? Czy jak to wygląda?
Ja na drugie będę szła tylko i wyłącznie do mojego gina, a on nie ma tych uprawnień FMF, więc chyba tylko zwykłe USG, a jak jest gdzie indziej to w sumie nie wiem, ale podejrzewam, że tak samo -> zwykłe USG tylko takie dokładniejsze :D
 
A Umawialyście się już na 2 badania prenatalne? Ja mam na 21 grudnia.
Wyglądają tak samo jak te pierwsze? Tzn teraz tylko samo usg bo papy już nie będą robić? Czy jak to wygląda?
Jejku Wy już na drugie się będziecie umawiać a ja jutro dopiero idę na pierwsze 🙈 i się nim strasznie stresuje..
Ale jeśli chodzi o to 2 badanie to połówkowe prawda? Mi ginekolog moja mówiła ze dopiero to ostatnie ona mi wykona ale to połówkowe ze muszę iść do ginekologa który ma uprawnienia
 
A czy bierzecie dalej luteinę bądź duphaston? Ja duphastonu miałam wybrać 3 opakowania i skończyłam dawno. Luteinę mam do dzisiaj, ginekolog powiedziała mi żebym po odstawieniu się obserwowała i jeśli coś poczuje się nie tak to żebym od razu dzwoniła a ona wypisze mi receptę na kolejne opakowania.
jak z wami?Tez już mogliście odstawić ?
 
A czy bierzecie dalej luteinę bądź duphaston? Ja duphastonu miałam wybrać 3 opakowania i skończyłam dawno. Luteinę mam do dzisiaj, ginekolog powiedziała mi żebym po odstawieniu się obserwowała i jeśli coś poczuje się nie tak to żebym od razu dzwoniła a ona wypisze mi receptę na kolejne opakowania.
jak z wami?Tez już mogliście odstawić ?
Ja brałam tylko duphaston i skończyłam w zeszłym tygodniu, teraz weszłam w 13 tydzień. Tak mi kazał gin odstawić, akurat jak się skonczy:)
 
@Eryka25 torbiel na prawym jajniku zniknął, a na lewym ma 4,5cm.
Dobrze, że nie jestem sama w tych dolegliwościach, bo chyba bym zwariowała :D
Powiem Wam szczerze, że szybko myślicie o jakiś zakupach, w pierwszej ciąży wszystko kupiłam 2 miesiące przed porodem, a niektóre rzeczy mąż sam na szybko kupował jak byliśmy w szpitalu :p i nie robiłam zakupów wcześniej, bo się bałam o ciążę, po prostu nie czułam takiej potrzeby chomikowania tego wszystkiego. Ale ja nie lubię chodzić po sklepach :p
 
A czy bierzecie dalej luteinę bądź duphaston? Ja duphastonu miałam wybrać 3 opakowania i skończyłam dawno. Luteinę mam do dzisiaj, ginekolog powiedziała mi żebym po odstawieniu się obserwowała i jeśli coś poczuje się nie tak to żebym od razu dzwoniła a ona wypisze mi receptę na kolejne opakowania.
jak z wami?Tez już mogliście odstawić ?
Ja biorę dalej duphaston, jak odstawiłam w 11 tyg to dostałam plamien. Teraz 14tc i nie zapowiada się żebym miała przestać przyjmować. Chociaż czytałam gdzieś, że powinno się przyjmować do 16tc, ale nie będę niczego sugerować lekarzowi. Jeśli Twój mówi o próbie to przyjmij to na spokojnie i spróbujcie odstawić, ja po 4 dniach musiałam wrócić do niego, bo tak jak mówię bole i plamienia. W razie czego dostaniesz receptę zdalnie i wykupiła od razu :)
 
reklama
@Eryka25 torbiel na prawym jajniku zniknął, a na lewym ma 4,5cm.
Dobrze, że nie jestem sama w tych dolegliwościach, bo chyba bym zwariowała :D
Powiem Wam szczerze, że szybko myślicie o jakiś zakupach, w pierwszej ciąży wszystko kupiłam 2 miesiące przed porodem, a niektóre rzeczy mąż sam na szybko kupował jak byliśmy w szpitalu :p i nie robiłam zakupów wcześniej, bo się bałam o ciążę, po prostu nie czułam takiej potrzeby chomikowania tego wszystkiego. Ale ja nie lubię chodzić po sklepach :p
Dobrze napisałaś :"myślicie o zakupach". Jak narazie są to tylko plany. 😁 Przynajmniej ja zamierzam kupować dopiero na krótko przed porodem, ale już teraz wybieram sobie to co bym chciała i sprawia mi to przyjemność. 😉
 
Do góry