reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A ile planujecie wydać na wózek? Widziałam tańsze wózki, ale i tak takie za prawie 10 000 zl.
U mojego narzeczonego jest taki zwyczaj w rodzinie ze dziadkowie kupują bądź dokładają pieniądze na zakup wózka wiec dzięki temu zyskam jakieś większe pole manewru. Jak mówię mi się podoba wózeczek jak narazie za 1600-1800 złoty ale nie wiem czy jest wystarczająco dobry. Myśle ze tak do 2,5 tys będziemy szukać ☺️
 
reklama
Dziewczyny a zastanawialyscie się już może coś nad wózkiem? Bądź macie wózki po swoich dzieciach? Jeśli tak to jakie?
Ostatnio zaczęłam bardziej się interesować i trochę przeraza mnie ilość dostępnych modeli [emoji38] nie wiem zupełnie na jaki się za pare miesięcy zdecydować [emoji1787]
My mamy wozek Cybex Priam. Sama nigdy nie zdecydowałabym się na taki drogi wozek ale dostaliśmy go w prezencie.
Ale wiecie co szczerze nie do końca jest on wart swojej ceny. Świetnie się prowadzi ma duza gondole ale jest ciężki, jakość plastiku ktora jest w nim zastosowana jest słabej jakości. Spscerowka jest dość mala. Synek ma 1rok4miesiace i juz od 2 miesięcy z niego nie korzystamy bo kupiłam lekką, podręczna, łatwo składająca się spacerowke ktora nie zajmuje duzo miejsca.
Jednak spędza mi sen z powiek co będzie po urodzeniu drugiego dziecka bo miedzy nimi będzie 22 miesiacs różnicy i nie wiem czy jest sens pchac sie w wozek rok po roku ale tez nie bardzo wiem w jaki inny sposób miałabym wyjść na spacer z dwójka a nawet co ja mowie o spacerach. Wyjsc odprowadzić małego do żłobka czy zrobic zakupy.
 
My mamy wozek Cybex Priam. Sama nigdy nie zdecydowałabym się na taki drogi wozek ale dostaliśmy go w prezencie.
Ale wiecie co szczerze nie do końca jest on wart swojej ceny. Świetnie się prowadzi ma duza gondole ale jest ciężki, jakość plastiku ktora jest w nim zastosowana jest słabej jakości. Spscerowka jest dość mala. Synek ma 1rok4miesiace i juz od 2 miesięcy z niego nie korzystamy bo kupiłam lekką, podręczna, łatwo składająca się spacerowke ktora nie zajmuje duzo miejsca.
Jednak spędza mi sen z powiek co będzie po urodzeniu drugiego dziecka bo miedzy nimi będzie 22 miesiacs różnicy i nie wiem czy jest sens pchac sie w wozek rok po roku ale tez nie bardzo wiem w jaki inny sposób miałabym wyjść na spacer z dwójka a nawet co ja mowie o spacerach. Wyjsc odprowadzić małego do żłobka czy zrobic zakupy.
A dostawka do wózka? Może dałoby się zamontować dla starszaka?
 
Dziewczyny mierzycie sobie ciśnienie? Ja jak na mnie mam bardzo niskie, bo norma, przed ciążą, to było u mnie 130 na 80, a w ostatnich dniach np. wczoraj miałam 97 na 52. Czy to dobrze?
 
Dziewczyny mierzycie sobie ciśnienie? Ja jak na mnie mam bardzo niskie, bo norma, przed ciążą, to było u mnie 130 na 80, a w ostatnich dniach np. wczoraj miałam 97 na 52. Czy to dobrze?
Ja mam podobne ciśnienie, z tym, że ja takie mam od zawsze:) Ale jak u ginekologa miałam mierzone to mówił, że wszystko okej.
 
Dziewczyny mierzycie sobie ciśnienie? Ja jak na mnie mam bardzo niskie, bo norma, przed ciążą, to było u mnie 130 na 80, a w ostatnich dniach np. wczoraj miałam 97 na 52. Czy to dobrze?
Ja zazwyczaj miałam ciśnienie zbliżone do tego Twojego drugiego (niżeszgo), a odkąd jestem w ciąży to chyba nie mierzyłam ;/ Wiem, że się powinno, muszę co jakis czas sprawdzić. W każdym razie mnie by to niskie ciśnienie nie zaskoczyło i nie widzę w nim nic dziwnego, ale jeśli coś Cię niepokoi to zawsze warto zasięgnąć opini lekarza.
 
A myślałyście może o adapterach do pasów do samochodu dla siebie? :) Nie wiem czy jest sens i od kiedy warto o tym myśleć. Bo bez pasów jeździć sobie nie wyobrażam, a jednak niby podczas wypadku normalnie zapiete pasy mogą zaszkodzić brzuchowi:)
 
Dziewczyny mierzycie sobie ciśnienie? Ja jak na mnie mam bardzo niskie, bo norma, przed ciążą, to było u mnie 130 na 80, a w ostatnich dniach np. wczoraj miałam 97 na 52. Czy to dobrze?
Ja miałam przeciwnie. Kilka razy miałam za wysokie ciśnienie i gin skierował mnie na holtera ciśnieniowego, ale po wynikach badań i usg stwierdził, że nie będziemy nic z tym na razie robić.
 
reklama
Do góry